Головна Суспільство Які є механізми трансформації диванів?

Які є механізми трансформації диванів?

Не секрет, що головною властивістю та перевагою дивану є наявність системи трансформації. Саме цей технологічний бонус робить даний виріб настільки універсальним, що його можна розташовувати в приміщенні абсолютно довільного типу. Вітчизняний ринок пропонує великий вибір м’яких меблів різної конфігурації, в том числі можна підібрати диван з трансформаційною системою бажаного типу.

Основні різновиди диванів трансформерів

Перш ніж вибирати диван, слід з’ясувати для себе, що саме нам потрібно. Скільки разів на добу планується трансформація? Що в пріоритеті – зручність спальної поверхні чи компактність виробу? Чи є необхідністю додатковий функціонал у вигляді ящиків для білизни?

Також постає питання розміру. До речі, купити маленький розкладний диван можна на https://fayni-mebli.com/ua/tag-sofas-small-folding.html, де є багато цікавих компактних рішень.

Відповівши собі на всі ці питання можна приступати до вибору дивану, в тому числі за системою трансформації. В розрізі цього, найбільшою популярністю на ринку користуються такі моделі:

  • акордеон;
  • книжка та клік-кляк;
  • викочування;
  • єврокнижка
  • тік-так (крокуюча єврокнижка);
  • американська та французька розкладачки;
  • дельфін;
  • пума;
  • мералат.

Ще є такі моделі, як верона, алеко, телескоп, софа та деякі інші. Загалом систем трансформації досить багато, кожна зі своїми плюсами та мінусами.

Акордеон

Принцип розкладки нагадує розгортання гармошки. Є дуже компактним в складеному вигляді, після розкладання надає просторе спальне місце, проте займає в такому форматі чимало місця.

Книжка

Назва добре характеризує принцип трансформації. Модель забезпечує компактність та майже рівну спальну поверхню. Єдиний недолік – необхідність зазору між стіною та диваном в складеному стані.

Викочування

Вважається оптимальним рішенням в якості дивану для щоденного сну. Перш за все тому, що має досить просту систему трансформації, здатну витримати постійні складання/розкладання.

Єврокнижка

Є уособленням всього найкращого у своїй ніші, справжній «золотий стандарт» без мінусів. Рівне спальне місце, простота та надійність системи розкладки, наявність ніш для білизни, зручність та практичність – все це про диван-єврокнижку.

Розкладачки

Французька та американська розкладачки дещо програють іншим моделям в ортопедичності та рівності спальної поверхні, проте відзначаються виключною компактністю в складеному стані.

Дельфін та пума

Дві схожі за принципом та характеристиками моделі. Вважаються найкращими з точки зору зручності спальної поверхні. Дельфін є типовим рішенням для преміальних кутових диванів. Пума взагалі є наднадійним механізмом, адже завжди виготовляється з міцних матеріалів та комплектуючих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here