Головна Суспільство Як вибрати рюкзак для дитини?

Як вибрати рюкзак для дитини?

Власні речі у дітей з’являються досить рано і багато хто хоче мати рюкзачок, як у батьків, щоб носити із собою улюблені іграшки. Коли дитина досягає шкільного віку, рюкзак стає необхідністю. Чим старшою вона стає, тим більше у неї з’являється речей. Звісно, для кожного віку потрібні різні торбинки і до них висуваються різні вимоги. Як правильно вибрати та купити рюкзак Kite для різного віку, розкажемо у цій статті.

Дошкільний вік

Для дітей дошкільного віку випускаються маленькі легкі рюкзаки. Вони дуже яскраві, рясно декоровані, можуть бути у формі іграшок чи казкових героїв. Головні вимоги для них – гіпоалергенність та простота. Оскільки діти цього віку носять із собою хіба що іграшки та солодощі і гуляють тільки у супроводі, більше ніяких вимог немає.

Збори у перший клас

Коли дитина підростає достатньо, щоб піти у школи, їй потрібно купити шкільний рюкзак, до якого вже вимог буде багато. Вибір таких виробів значно більший, тому потрібно враховувати багато нюансів.

  • Габарити. Не можна купувати рюкзак на виріст, якщо ви не хочете зашкодити здоров’ю хребта дитини. Він повинен відповідати поточному зросту та комплекції. По ширині ранець не повинен бути ширше спини, а по висоті – не вище плечей та не нижче попереку.
  • Вага. Існують суворі нормативи щодо допустимої ваги шкільних ранців. Для першокласників максимальна вага складає 2 кг. Перевищувати норму не можна, бо це нашкодить здоров’ю.
  • Ортопедична спинка. Вона являє собою твердий каркас на задній частині торби. Він має спеціальну форму, яка забезпечує рівномірне навантаження на спину і допомогає зберігати правильну поставу. На спинці повинні бути м’які накладки та сітка для вентиляції спини.
  • Матеріал. Вважається, що дитячий рюкзак з поліестеру є найбільш міцним та довговічним. Діти не надто турбуються про свої речі, ставлять їх на брудну землю або використовують як сидіння. Тому зносостійкість, водонепроникні властивості та простий догляд – це обов’язкові якості для матеріалу на ранець.
  • Лямки. Вони не повинні бути занадто вузькими чи широкими, оптимальна ширина становить 5 см. Найбільш зручні для малечі лямки мають форму англійської літери «S». Навність ремінця на грудях буде плюсом.
  • Внутрішні та зовнішні кармани. Вони потрібні, щоб речі різного призначення можна було зручно розкладати та доставати.
  • Світловідбиваючі елементи. Необхідні для безпечного переходу дороги, завдяки ним дитину краще видно. Повинні бути з усіх боків, і на самому портфелі, і на лямках.
saY_ZIcsRCDcgIxKZbn7k3De7H27EHdXkKkPqn6vSTH1az7S6_MfdTOcD22KFUioLvXiiSqoS_0IgWNgkFGLVoz8tY6pWHRe22fzZ8xvL1B-y81LW3cvcEwQcvYIv5aFXnHW0Vff

Середня школа

Підлітки не дуже люблять жорсткі ранці і зазвичай переходять на м’які торбинки. Вони вже більш универсальні та стильні, як у дорослих. Серед них також є анатомічні моделі, які варто віддати перевагу. Підліткам доводиться носити із собою набагато більше навчальних матеріалів, а ще часто спортивну форму, ланчбокс, тому рюкзак має бути місткий та з великою кількістю карманів.

В цілому, правила вибору не дуже відрізняються. Головне – це комфорт та турбота про здоров’я. Ні в якому разі загальна вага не повинна перевищувати 10% від ваги учня. Орієнтуючись на ці поради, ви зможете вибрати дитині будь-якого віку гарний рюкзак, який принесе багато користі.