Головна Суспільство Як створити букет із квітів?

Як створити букет із квітів?

Здавалось би створення святкових букетів дуже просте завдання. Але чи сподобається він отримувачу. Якщо є сумніви, що в вас це вийде гарно, то краще звернутися до флористів, які не тільки складуть цікавий букет, але й додадуть приємний бонус. Наприклад, такий сервіс як доставка квітів в Одесі, це дуже зручно, зателефонував, замовив, отримав. 

Але все ж таки давайте спробуємо самі зробити букет чи розібратися, як його краще оформити. Бо як би не здавалося це простим, у флористиці є деякі правила, які потрібно розуміти.

 Правило складання букета 

Що найчастіше впадає у очі коли людина бере букет? Це його центр.Тому там краще розміщувати яскраві кольори, а вже по краях більш бліді. Також, можна всередину розмістити якусь дивну, або незвичайну квітку. Окрім середини, букет приваблює увагу ще по таким чинникам:

  • загальним видом;
  • розміром;
  • вдалим поєднанням кольорів.

І все це дуже важливо, тому, наприклад, якщо зробити багатоярусний букет, то у нижніх ярусах треба розміщувати яркі та великі квіти, а у верхніх, невеликі та ніжні. Не треба забувати про розмір квіткової композиції, бо букет потрібен милувати очі, а не просто бути величезним. Знайти та купити квіти не проблема, існує багато сайтів, як u-f-l.net, де продавець може задовольнити всі забаганки покупця. 

Обираючи кольорову гаму букета, якщо він йде як подарунок не орієнтуйтесь тільки на свої смаки. Флористи радять використовувати як головні кольори червоний, синій та жовтий. Чим світліше, яскравіше та тепліше колір, тим більш він домінує у букеті. Темні та холодні кольори, такі як зелений, фіолетовий, відходять на другий план. Це обов’язково треба враховувати при складанні вашого букета. Якщо вам не дуже до вподоби такі кольори, можна використовувати більш традиційні, кремовий, білий, рожевий та пурпурний. 

Ще великим значенням у букеті є кількість квіток. Для урочистої події, умісний великий розмір, але оптимальним вважається діаметр 20-25 см. Наприклад, ви збираєтесь на побачення, для денного часу підійдуть м’які та не яскраві відтінки, увечері рожеві, червоні , жовті та інші насичені кольори.
Ще існує правило гармонійного сполучення кольорів. Вважається, що найбільш поєднуються рожевий з синім, фіолетовий з жовтим, або червоний із зеленим. Біла квітка підійде до всіх випадків та подій. Але можна робити букети й простіші, обираючи принцип контрастності.