Головна Суспільство Як проводиться технічна експертиза шин в Україні?

Як проводиться технічна експертиза шин в Україні?

У світі автомобільної гуми відбуваються дивовижні речі. Коли у вас виникають питання якості шин, невід’ємною частиною рішення стає технічна незалежна експертиза. Тільки фахівці, які мають глибокі знання та досвід, здатні розкрити таємниці, що лежать в основі проблеми.

В Україні, у національній системі сертифікації УкрСЕПРО, такою справою займається державне підприємство «СЕПРОшина ДТВ». Організація працює з 2000 року, таким чином 20-річний досвід говорить про спадкоємність та досвід. Фахівці проводять комплекс технічних досліджень гумотехнічних виробів, щоб допомогти у виявленні причин виходу з ладу тієї чи іншої деталі автомобіля.

Пам’ятайте, купівля коліс у маловідомих та малоінформативних інтернет-магазинах це ризики, оскільки з появою спірної ситуації всі питання будуть вирішуватися не у вашу сторону. При пошуку нового комплекту літньої гуми, віддавайте перевагу перевіреним магазинам та відомим гравцям шинного ринку України, наприклад магазину Autoshini.Com.

Якщо вам потрібна незалежна експертиза, ви можете звернутися до державного підприємства «СЕПРОшина ДТВ», дотримуючись наступного порядку:

  • Заповніть заяву на проведення незалежної експертизи автошини, докладно описавши свої підозри про дефекти чи шлюб у конструкції. Не забудьте вказати вартість придбання шини та описати ситуацію, в якій виникли проблеми.
  • Надішліть рекламну шину (без диска) з місцями дефектів або шлюбу, позначеними крейдою. Погодьте відправку та не забудьте додати заповнену заяву. Оплатіть доставку, щоб усе було гладко.
  • Повідомте «СЕПРОшина ГТВ» про дату відправки шини, назву транспортної компанії та номер товарно-транспортної накладної, будь-яким зручним для вас способом.

Отримавши шину, експерти «СЕПРОшина ГТВ» вивчать її і протягом 1-2 тижні нададуть висновок. Визначать, чи це є наслідком заводського шлюбу. Іноді, щоб повністю розкрити таємницю дефектів, може знадобитися механічне втручання. У такому разі вони обов’язково зв’яжуться з вами та запросять згоди на проведення необхідних процедур.

Після підготовки укладання ви отримаєте банківський рахунок на оплату послуг. Вартість експертизи становить від 10% до 15% вартості гуми. Після оплати вам повернуть рекламаційну шину, надавши незалежний висновок, про причини дефектів.

Якщо висновок підтверджує наявність заводського шлюбу, ви маєте право надати його копію, а також рекламаційну шину та документ, що підтверджує покупку, безпосередньо продавцю. У свою чергу, продавець зобов’язаний замінити браковану автошину або повернути вам гроші. Нагадаємо, рішення незалежної експертизи є вагомим аргументом для звернення до суду з подальшим відшкодуванням коштів, у значно більшому обсязі.

Маючи інформацію про порядок проведення експертизи гумотехнічних виробів у державному підприємстві «СЕПРОшина ГТВ», ви здатні вирішити будь-яку суперечку з продавцем. Будьте впевнені, що ваші питання знайдуть відповідь, а проблеми будуть вирішені за допомогою професіоналів, на яких ви можете покластися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here