Головна Суспільство Як підібрати підходящий браслет?

Як підібрати підходящий браслет?

Сучасні ювелірні магазини пропонують безліч прикрас для чоловіків та жінок, серед яких є браслети. Різноманітний асортимент відрізняється за рахунок розміру, форми, матеріалу, дизайну, кольорів та інших особливостей. Вибір аксесуара індивідуальний, адже він підкреслює смак свого власника та почуття стилю.

Сьогодні купити браслетhttps://zlato.ua/uk/f-braslety/ справа нескладна. Головне, знати, на які аспекти необхідно звернути увагу при покупці. Фахівці компанії Злато пропонують розібратися в основних характеристиках виробів, це зробить вибір легким та невимушеним.

Які бувають браслети?

За стильовим оформленням, усі браслети умовно поділяються на:

 • класичні;
 • спортивні;
 • елегантні;
 • повсякденні;
 • готичні.

Класичні браслети — це, як правило, моделі з дорогоцінного металу – золота, срібла і платини. Підійдуть для носіння щодня і з особливого випадку.

Спортивні варіанти поєднуються зі спортивним стилем, будуть недоречними поряд із вечірнім стилем або на вечірці. Можуть виконуватися з каучуку та інших матеріалів, бувають різних кольорів та відтінків.

Елегантні моделі підходять для урочистих заходів у поєднанні із вечірнім платтям. Для носіння щодня варто вибрати інші варіанти.

Повсякденні браслети — це прості вироби, що не привертають зайвої уваги. Не мають яскравого оформлення та химерного дизайну. Їх можна гармонійно поєднувати з будь-яким стилем, одягати під любий одяг.

Готичні прикраси відрізняються особливим екстравагантним дизайном — можуть прикрашатися шипами, мати зображення черепів, змій та ін. Як правило, виконуються зі шкіри або каучуку.

Безумовно, більшою популярністю користуються моделі, які можна носити щодня. Серед таких виділяють:

 1. Кафф — широкий браслет, виготовлений з металу. Він має щільно прилягати до руки. Оригінально виглядає на витонченому тонкому зап’ясті.
 2. Бенгл — жорсткий виріб, може мати шарми чи підвіски. Кращий і поширений варіант серед молоді.
 3. Ланцюг може бути виконаний з дорогоцінних металів, має різноманітні плетіння. Зазвичай виготовляються із срібла чи золота. Ціна на золоті прикраси значно вища, якщо порівняти зі срібними.
 4. Браслет з діамантами — зазвичай тонкий і металевий. По всій довжині розташована доріжка, усипана дорогоцінним камінням — діамантами. Інша назва коштовності — тінистий браслет.
 5. Фенечка — модель, виконана своЇми руками. Яскрава прикраса, яка плетена з ниток або бісеру.
браслет купити

Перш ніж купити браслет, варто поцікавитись, як правильно його носити. Є кілька правил. які допоможуть створити цікавий образ:

 1. Допустимо грати з комбінаціями, головне, щоб вироби гармонійно поєднувалися між собою.
 2. Браслети бажано розташовувати відповідно до товщини зап’ястя.
 3. Сезон Зима-Літо. Яскраві тонкі браслети не варто носити разом із важким щільним одягом. У холодну пору краще віддати перевагу широкому кафу, який надягають навіть поверх рукава.

Фахівці компанії Zlato радять переглянути фото сучасних новинок, перш ніж розпочати вибір прикраси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here