Головна Суспільство Як підібрати підходящий браслет?

Як підібрати підходящий браслет?

Сучасні ювелірні магазини пропонують безліч прикрас для чоловіків та жінок, серед яких є браслети. Різноманітний асортимент відрізняється за рахунок розміру, форми, матеріалу, дизайну, кольорів та інших особливостей. Вибір аксесуара індивідуальний, адже він підкреслює смак свого власника та почуття стилю.

Сьогодні купити браслетhttps://zlato.ua/uk/f-braslety/ справа нескладна. Головне, знати, на які аспекти необхідно звернути увагу при покупці. Фахівці компанії Злато пропонують розібратися в основних характеристиках виробів, це зробить вибір легким та невимушеним.

Які бувають браслети?

За стильовим оформленням, усі браслети умовно поділяються на:

  • класичні;
  • спортивні;
  • елегантні;
  • повсякденні;
  • готичні.

Класичні браслети — це, як правило, моделі з дорогоцінного металу – золота, срібла і платини. Підійдуть для носіння щодня і з особливого випадку.

Спортивні варіанти поєднуються зі спортивним стилем, будуть недоречними поряд із вечірнім стилем або на вечірці. Можуть виконуватися з каучуку та інших матеріалів, бувають різних кольорів та відтінків.

Елегантні моделі підходять для урочистих заходів у поєднанні із вечірнім платтям. Для носіння щодня варто вибрати інші варіанти.

Повсякденні браслети — це прості вироби, що не привертають зайвої уваги. Не мають яскравого оформлення та химерного дизайну. Їх можна гармонійно поєднувати з будь-яким стилем, одягати під любий одяг.

Готичні прикраси відрізняються особливим екстравагантним дизайном — можуть прикрашатися шипами, мати зображення черепів, змій та ін. Як правило, виконуються зі шкіри або каучуку.

Безумовно, більшою популярністю користуються моделі, які можна носити щодня. Серед таких виділяють:

  1. Кафф — широкий браслет, виготовлений з металу. Він має щільно прилягати до руки. Оригінально виглядає на витонченому тонкому зап’ясті.
  2. Бенгл — жорсткий виріб, може мати шарми чи підвіски. Кращий і поширений варіант серед молоді.
  3. Ланцюг може бути виконаний з дорогоцінних металів, має різноманітні плетіння. Зазвичай виготовляються із срібла чи золота. Ціна на золоті прикраси значно вища, якщо порівняти зі срібними.
  4. Браслет з діамантами — зазвичай тонкий і металевий. По всій довжині розташована доріжка, усипана дорогоцінним камінням — діамантами. Інша назва коштовності — тінистий браслет.
  5. Фенечка — модель, виконана своЇми руками. Яскрава прикраса, яка плетена з ниток або бісеру.
браслет купити

Перш ніж купити браслет, варто поцікавитись, як правильно його носити. Є кілька правил. які допоможуть створити цікавий образ:

  1. Допустимо грати з комбінаціями, головне, щоб вироби гармонійно поєднувалися між собою.
  2. Браслети бажано розташовувати відповідно до товщини зап’ястя.
  3. Сезон Зима-Літо. Яскраві тонкі браслети не варто носити разом із важким щільним одягом. У холодну пору краще віддати перевагу широкому кафу, який надягають навіть поверх рукава.

Фахівці компанії Zlato радять переглянути фото сучасних новинок, перш ніж розпочати вибір прикраси.