Головна Суспільство Як обміняти ефіри на гривні?

Як обміняти ефіри на гривні?

Ефір – одна з найпопулярніших у світі криптовалют. Цю монету активно використовують банківські установи, великі бізнес-компанії, міжнародні організації та приватні особи. В Ethereum інвестують з метою збереження цінності грошей і заробітку на коливанні курсів. Якщо ви власник ETH і хочете здати їх по вигідному курсу, рекомендуємо скористатися платформою Let’sPay: https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah для швидкого і безпечного обміну.

Чому Let’sPay? Сервіс люблять за оперативність, зручні умови і високий рівень захисту даних. Це ідеальний майданчик для тих, хто цінує час і якісні послуги. До того ж ми пропонуємо вигідний курс валют, переглянути який можна за посиланням: https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah. На сторінці ви знайдете список доступних криптомонет і платіжних систем, якими можна скористатися на сайті. 

Процес виводу ETH на UAH

Якщо ви раніше цікавилися купівлею криптовалют, вас міг налякати складний процес покупки через різні платформи чи біржі. Багатоетапні перевірки, безліч заплутаних процесів, які розсіюють увагу, займають багато часу і віднімають бажання продовжувати купівлю. 

Зайшовши на Let’sPay ви будете приємно здивовані, наскільки зручно і просто все відбувається. Ми спеціально створили лаконічний інтерфейс сайту, щоб користування було швидким і приносило вам користь і задоволення. Як тільки ви зайдете на сайт, то зрозумієте принцип роботи: https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah. Тим більше, процес виводу ефірів на гривні справді нескладний. Для цього вам потрібно:

  1. У віконечку на головній сторінці сайту ввести кількість Ethereum, який хочете обміняти на гривні. В іншому вікні ви побачите пропоновану суму зарахування (сума залежить від курсу і вже включає нашу комісію)
  2. Вказати номер картки Visa/MasterCard, актуальну адресу електронної пошти і номер телефону для зв’язку
  3. Ознайомитися з умовами співпраці, підтвердити та оплатити операцію

Для користування послугами сервісу Let’sPay реєстрація не обов’язкова. Ви можете обміняти ефіри на гривні чи інші валюти без верифікації, але візьміть до уваги, що так обмін займе значно більше часу. 

Чому варто вибрати Let’sPay для обміну криптовалют?

Команда сервісу дбає за комфорт і взаємовигідні умови для наших клієнтів. Автообмінник Let’sPay має такі переваги:

  • AML перевірка криптовалют. Вона запобігає обороту монет, вкрадених шахраями, використовуваних для купівлі заборонених товарів на Darknet і пропущених через “міксер”
  • На Let’sPlay – один із найвигідніших курсів віртуальних валют, аналогічний курсам на найбільшій біржі криптовалют Binance
  • Наш автообмінник не передбачає прихованих і додаткових платежів. Ми цінуємо вашу довіру, тому гарантуємо прозорі та чесні умови співпраці. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here