Головна Суспільство Як доглядати букет орхідей?

Як доглядати букет орхідей?

Орхідея – мабуть, одна із найулюбленіших квітів у наших жінок. Ніжна, зворушлива, з розкішними квітконосами, вона захоплює та зачаровує. Зазвичай орхідеї дарують у горщиках – це практично й дуже вишукано. В такому випадку квітка радує свою хазяйку щороку довгим цвітінням. Для тих, хто не захоплюється кімнатними рослинами, можна презентувати букет із орхідей. І якщо у випадку з трояндами більшість знає, що робити, то з орхідеями – загадка. Секретами догляду за оригінальним букетом діляться флористи доставки квітів у Тернополі https://roza.ternopil.ua/

Наскільки орхідея красива, настільки ж капризна. Якщо ви вирішили піднести своїй коханій чарівну композицію саме цих квітів, потурбуйтесь ознайомитись із порадами та правилами догляду.

Забутьте про воду!

Попри тропічне походження орхідеї, це не робить її любителем води. По своїй природі ця квітка відноситься к ліанам, це позначає, що вона живиться вологою з повітря своїм корінням.

Про орхідеї в букеті можна сказати те ж саме: їм не потрібно багато живильної вологи. Достатньо налити у вазу половину маленької чашки теплої води.

Не дайте засохнути

Ще один ворог прекрасної квітки інша крайність – сухість. Стежте, щоб квіти не залишились зовсім без води. І якщо ви помітили, що листя або суцвіття втрачають блиск і свіжість, саме час додати води. При правильному догляді композиція з орхідей буде радувати вас близько тижня.

У вас вдома є зволожувач повітря? Це ідеальний пристрій для орхідей! Розташуйте там вазу – і ви тривалий час зможете милуватися букетом. Якщо немає зволожувача, згодиться пульверизатор.

Квіти можна сміливо поставити в кухню або ванну кімнату – орхідея буде тільки рада пару та волозі.

Подалі від сонця

Знов згадуємо природні умови: сонячні проміні до квітки ледве достають, рослина отримує розсіяне світло. Букет з орхідей також варто тримати подалі від прямих променів, щоб вберегти пелюстки від палючого сонця.

Ідеальне місце – подалі від вікон. Якщо є можливість, треба поставити вазу в кімнату, де вікна виходять на схід або південь.

А тепер запрошуємо вас до нашого квіткового магазину «Роза Тернопіль». Тут ви знайдете оригінальні моно та мікс букети з орхідей. Наш сайт доступний також іншою мовою https://roza.ternopil.ua/ru/home_ru/