Головна Суспільство Встигни придбати! Навушники Urbanears Plattan II Bluetooth за суперціною!

Встигни придбати! Навушники Urbanears Plattan II Bluetooth за суперціною!

Лови унікальну суперпропозицію від Soundmag – легендарні безпровідні навушники Plattan II від шведського бренду Urbanears усього за 1299 грн! Витончене і неймовірно насичене звучання, легкість і комфорт у користуванні й елегантний витончений дизайн, – не втрать нагоду дізнатися, що таке справжня шведська якість!

Чому тобі варто спробувати Urbanears Plattan II Bluetooth?

Гарантована якість

Оригінальне маркування у вигляді спеціального ярлика з тканини – знак того, що перед вами непідробна річ від бренду Urbanears, що належить до корпорації Zound Industries. Корпорація дотримується суворих споживацьких протоколів, тож купуючи її продукцію, ви гарантовано отримуєте вироби високої якості з гарантією.

Навушники Urbanears Plattan II пройшли два типи краш-тесту

На перший погляд, безпровідні навушники Urbanears Plattan II мають занадто тендітний і витончений дизайн. Але вони пройшли аж два типи краш-тесту, чим довели свою “бойову готовність”.

Передусім, виробник ретельно перевірив, чи не ламається модель, якщо її ну зовсім необережно зняти з голови. При цьому дугу розправляли мало не в пряму лінію, – як правило, навушники інших марок не можуть витримати такого навантаження. Urbanears можуть!

Інший краш-тест полягає у викручуванні дуги гвинтом, – якщо ви раптом заснули в навушниках і при цьому активно крутитеся на всі боки, вони вам цього не пробачать. Але не Urbanears, – вони витримають все!

Комфорт, що не має рівних!

Модель зручно і легко “сидить” на голові. На правій чашці є велика зручна кнопка для перемикання треків і регулювання гучності. Можете спокійно відкласти телефон чи інше джерело звуку в зручне і безпечне місце, – bluetooth-навушники “ловитимуть” звук на відстані 10 і більше метрів.

Глибоке звучання

Більшість поціновувачів Urbanears відзначають особливий акцент на басах і нюансах високочастотного спектру, але при цьому верхні ноти доволі збалансовані, а середні вирізняються особливою жвавістю й емоційністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here