Головна Суспільство Види безопераційного ліполізу: найкращі та найефективніші методики

Види безопераційного ліполізу: найкращі та найефективніші методики

Сучасна індустрія краси пропонує безліч методів удосконалення зовнішності. Якщо раніше здебільшого використовували оперативне втручання, то сьогодні все більш поширені безопераційні техніки. Саме їх застосовують в першу чергу для усунення зайвих жирових відкладень. І на це є цілком вагомі підстави:

  1. Можна без особливої шкоди для організму позбутися до 30% непотрібного жиру.
  2. Після процедури відбувається швидше відновлення, ніж при інвазивній ліпосакції.
  3. Результати помітні одразу і отримані досягнення зберігаються протягом тривалого часу.

Існує декілька видів безопераційного ліполізу, які відрізняються між собою методом впливу на жирові клітини. Зокрема слід виділити кріоліполіз, радіохвильову ліпосакцію та ультразвукове видалення жиру.

Кріоліполіз

Відносно новий спосіб позбавлення від жирових відкладень, який має ряд суттєвих переваг: здійснюється без анестезії, розрізів та не потребує реабілітації. За один сеанс на невеликій ділянці можна прибрати до 30% непотрібного жиру. Також доволі якісно усувається асиметрія, коригується фігура, покращуються рельєфи. Для цього застосовують холод, яким “виморожують” жирові клітини.

Ефективність кріоліполізу в першу чергу залежить від оригінальності апаратури та кваліфікації лікарів, які виконують процедуру. В клініці ANACOSMA для цього використовують обладнання Cristal, яке сертифіковане в Європейському союзі та відповідає європейським стандартам якості. За посиланням https://anacosmo.ua/uk/meditsinskaya-kosmetologiya/kriolipoliz-sristal-bezoperatsionnaya-liposaktsiya/ читайте більше про особливості здійснення процедури. 

Радіохвильова ліпосакція

Новітній метод позбавлення жиру, відомий ще як електроліполіз. Руйнування жирових клітин відбувається за допомогою радіоактивних імпульсів, які генеруються спеціальним обладнанням та пропускаються через два електроди. Один з них розташовується на шкірі, а інший — всередині жирової тканини. Відбувається рівномірне прогрівання тканин, що дозволяє уникнути нерівностей.

Ультразвуковий ліполіз

Оболонки жирових клітин руйнують за допомогою ультразвуку, який при правильному використанні практично не шкідливий для організму. Після роздроблення жиру відбувається його виведення через лімфатичну систему з організму. Раніше ультразвуковий ліполіз дуже широко використовувався, але через появу підробок обладнання та низькопрофесійних косметологів, збільшилась кількість негативних відгуків про цю процедуру.

Цілком ймовірно, що з часом з’являться ще більш унікальні та дієві методики. На сьогодні все ж найкращі відгуки та результати показує кріотерапія, яка при високопрофесійному виконанні практично не викликає побічних ефектів.