Головна Суспільство Вибір трактора для фермерського господарства

Вибір трактора для фермерського господарства

Для обслуговування фермерського господарства використовується різна техніка, зокрема й спеціального призначення. Колісні трактори в Україні представлені в центрі спецтехніки Альфатех – це моделі від декількох виробників. Під час вибору таких машин не варто забувати про зручність експлуатації та простоту ремонту, наявність запчастин і умови роботи, вартість пального і завдання, для виконання яких необхідна техніка.

Особливості вибору трактора

Приймаючи рішення вибрати трактор для розширення парку спеціальної техніки або з метою заміни машині, що не підлягає ремонту, можна скористатися сайтом https://alfatech.com.ua/s-kh-tekhnika/traktory/koljosnye-traktora. Тут представлений великий вибір колісної техніки з різними параметрами. Вона знадобиться для швидкого виконання широкого переліку завдань, що виникають у фермерських господарствах.

При цьому потрібно приділити увагу оцінці наступних головних характеристик такої техніки:

 • Габарити і потужність. Для обробки невеликих за площею ділянок (не більше 1 га) достатньо маленького трактора з двигуном на 16 к. с. Якщо стоїть завдання обробляти великі ділянки землі, то краще розглядати великогабаритні машини з більш потужним силовим агрегатом (від 21 к. с.).
 • Вага трактора. Чим більша маса машини, тим складніші завдання вона здатна виконувати. Техніка, яка важить від 1 тони, справляється з с/г роботами будь-якого рівня складності.
 • Вантажопідйомність. Безпосередньо пов’язана з ефективністю техніки. Чим вища вантажопідйомність, тим більше складних завдань зможе виконувати машина.
 • Сумісність із навісним обладнанням залежно від виду робіт (ґрунтообробка, догляд за посівами та посадками, збирання врожаю та заготівля кормів тощо). Важливо переконатися, що його можна фіксувати на тракторі.

Один із ключових моментів під час вибору техніки – її ціна. Дуже добре, коли у продавця є великий вибір пропозицій. Серед них зазвичай можна замовити машину з потрібними параметрами і за оптимальною ціною.

Чим вигідно відрізняється техніка бренду Mahindra для фермерського господарства?

Трактори Mahindra відносно недавно з’явилися на ринку України. Але ця мініатюрна техніка індійського бренду вже активно завойовує його завдяки:

 • компактним габаритам;
 • стійкості на будь-якому типі ґрунту;
 • відмінним тяговим якостям;
 • високій продуктивності;
 • поліпшеній маневреності;
 • багатопозиційній коробці передач (механічна);
 • збільшеній колісній базі (є можливість регулювати ширину колії);
 • економічній витраті палива.

Не менш важливий і комфорт оператора, який керує спеціальною технікою. Кабіни тракторів «Махіндра» отримують панорамне скління, а фахівець – практично нічим не обмежений огляд, що істотно покращує умови роботи. Техніка оснащується спеціальними сидіннями збільшеної комфортабельності – в таких умовах можна працювати тривалий час без відчуття втоми.

Де купити колісний трактор в Україні?

Вибрати відповідний трактор за вигідною ціною можна, завітавши у центр спецтехніки Альфатех, де представлений хороший вибір с/г машин. Співпраця зі спеціалізованим центром – це не тільки чудова можливість швидко вибрати підходящу техніку завдяки консультації кваліфікованого менеджера і отриманню відповідей на всі питання. Партнерські відносини з офіційним представником компанії-виробника забезпечують:

 • гарантійне обслуговування трактора;
 • якісний ремонт у післягарантійний період;
 • наявність необхідних деталей і запчастин (що виключає тривалі простої техніки).

Отримуйте якісну техніку та супутні послуги, обираючи надійних партнерів! Протестувати обрану спецтехніку можна на виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.