Головна Суспільство Варіанти імплантації зубів

Варіанти імплантації зубів

Навіть часткова адентія стає причиною тяжких ускладнень. Нестача одного чи кількох зубів сприяє розвитку асиметрії обличчя та інших негативних наслідків. Повернути красу зубному ряду допоможе стоматологія Київ. У клініці доступні передові методи, з якими ваша усмішка стане бездоганною.

Імплантація – що це

Імплантація – складна процедура, що дозволяє відновити цілісність низки. Своєчасна операція зупинить процеси атрофії кісткових тканин. Ви зможете відновити естетику посмішки та жувальні функції зубів.

При імплантації кістку вживлюють надійний штучний титановий корінь з різьбленням. Після цього ставлять абатмент, що з’єднує імплант і коронку. Спочатку ставиться тимчасовий протез, який замінюється постійним після повного приживлення імпланту.

Переваги встановлення імпланту

Імплантація дозволяє відновити зуби, незалежно від складності клінічної картини. Сучасні методики допомагають пацієнтам знайти гарну, здорову посмішку.

Встановлення імпланту має незаперечні переваги:

  • обточування здорових одиниць не потрібно;
  • відновити можна будь-які зуби;
  • процедура повертає природну красу при повній та частковій адентії;
  • повернення жувальної функції;
  • виключення кісткової атрофії;
  • надійна фіксація протезної конструкції;

Міцні елементи витримують високі щоденні навантаження.

Процедура повинна виконуватись відповідно до суворих протоколів.

Від чого залежить вартість операції

Витрати лікування під ключ залежить від різних чинників. Сума видатків буде відома після консультації.

На вартість послуги впливають:

  • Бренд. У стоматології використовують імпланти та додаткові елементи від найкращих брендів. Витрати включають ціну штучного кореня, тимчасового та постійного абатменту, формувача ясен, коронки. Лікарі підберуть преміальні системи чи бюджетні аналоги ціни на зубні коронки у Києві можуть суттєво відрізнятися.
  • Технологія роботи Одноетапна методика передбачає навантаження тимчасовими, а потім постійними протезними елементами. Така технологія коштує дорожче, порівняно з класичною.
  • кількість імплантів. Для відновлення зубного ряду може бути потрібний один або кілька імплантатів.
  • Додаткові процедури. Підготовка до процедури може включати лікування запалень, екстракцію одиниць та інші маніпуляції.
  • Тип протезування. На вартість впливає матеріал коронок та вид протезної конструкції. Протез може виконуватися на балці із сталі або без неї.
  • Проведення синус-ліфтінгу. При атрофії кісткової тканини проводиться синус-ліфтинг, що потребує додаткових витрат.

Етапи імплантації зубів

Операція на якій виконується за кілька кроків. Уважне ставлення лікарів забезпечує успішний результат процедури за клінічних картин будь-якої складності імплант зуба ціна в Києві може коштувати по різому.

Відновлення одиниць включає наступні етапи лікування:

Консультація та діагностика. На прийомі лікар проводить ретельний огляд. За допомогою новітніх технологій виконуються 3D знімки. Можуть призначатися додаткові дослідження. Після діагностики лікар підбирає оптимальну систему виконання імплантації.

Підготовка до імплантації. Проводиться повна санація. Видаляється наліт та кам’яні відкладення. Усувається карієс та інші патології.

Вживлення імпланту. Після підготовки встановлюється імплантат. Процедура займає близько однієї години. Штучний корінь приживається через 3-6 місяців.

Протезування. Після приживлення імпланту лікар проводить протезування коронкою.

Після операції ви зможете швидко повернутись до звичного способу життя.

Які бренди імплантів використовуються у клініці

У стоматології доступні імплантати за доступною ціною. Часто пацієнтам підходить недорога конструкція. Вибір залежить від клінічного випадку.

Методи імплантації

Процедуру проводять за різними протоколами. Ми виконуємо ретельну діагностику перед роботою, що унеможливлює розвиток ускладнень.

Класичний двоетапний метод

Операція виконується у два етапи. Спочатку встановлюють імплантат. Допустимо фіксувати формувач ясенної тканини. Після приживлення кореня ставиться постійна протезна конструкція. Класичний протокол застосовують у складних клінічних ситуаціях, коли проводити моментальне навантаження не можна.

Одноетапний метод

Відповідно до такого протоколу можна відразу фіксувати тимчасову коронку, протез або міст. Установка протезних конструкцій виконується через кілька днів після імплантату вживлення. Через 3-6 місяців тимчасові елементи замінюють на постійні. Методику застосовують при протезуванні методом All-on-4 чи All-on-6. Допустимо застосування монолітних односкладових або компресійних двоскладових імплантатів для негайного навантаження.

Одномоментний метод

Методика виконується з відстроченим чи моментальним навантаженням. Штучний корінь імплантується відразу після видалення зуба. При відстроченому навантаженні постійна коронка фіксується після повної остеоінтеграції імплантату. Моментальна передбачає навантаження одразу після встановлення імпланту або через 3 дні. Спершу ставиться тимчасова коронка, а після приживлення кореня встановлюється постійна конструкція.

Базальна

Часто вживається базальна методика. У кісткові тканини вживлюють базальні імплантати, що відрізняються широким різьбленням. Конструкція надійно фіксується.

All-on-4

Протокол розроблено компанією Nobel Biocare. Метод відновлює зубні ряди за повної адентії. Відповідно до технології вживлюються 4 стрижні з титану, на які фіксують коронки. За протоколом допустиме моментальне навантаження.

All-on-6

Принцип імплантації ідентичний протоколу “Все на 4”. Два додаткові титанові штифти підвищують стабільність системи. Метод підходить для молодих пацієнтів із широким щелепним апаратом. Спосіб найчастіше використовують для відновлення верхньої щелепи.

Види зубних імплантів

Для успішної остеоінтеграції важливо підібрати відповідне штучне коріння. У стоматології є всі види імплантатів.

Внутрішньокісткові (ендоосальні)

Імпланти вживлюють у щелепну кістку. Штучне коріння має різні форми. У стоматології використовують пластинкові, коренеподібні та комбіновані елементи. Підібрати штифт можна будь-якого клінічного випадку.

Зубні міні-імпланти

Імплантати схожі на невеликі шурупи. Вони бувають двоскладовими та односкладовими. Найчастіше їх використовують для тимчасового варіанта. Маленький розмір знижує травмування, тому реабілітація відбувається швидше.

Базальні

Такі імпланти ставлять у глибокий чи базальний шар щелепної кістки. Метод можна використовувати навіть за недостатніх кісткових обсягів. Методика складна у реалізації. Лікарі з великим досвідом проводять навіть такі типи операцій без ускладнень.

Вилицьові

Штифти подовженої форми фіксують у виличній кістці, що не піддається атрофії. Методика рекомендована за високої атрофії. Провести операцію можна навіть за надмірної резорбції кістки. Не завадять і супутні патології. Наприклад, пародонтит чи пародонтоз.

Показання та протипоказання

Технології дентальної стоматології дозволяють повернути природну красу, отримати рівні та красиві зуби.

Процедура проводиться при:

  • частковій або повній адентії;
  • відсутність функціональної оклюзії;
  • обмежені дефекти ряду;
  • неможливості використання знімних протезних конструкцій

Слід вибрати інший метод відновлення при:

  • діабет;
  • онкології,
  • гемофілії;
  • ВІЛ;
  • суглобових патологіях;
  • розлади психіки.

Рекомендації після імплантації

Дотримання рекомендацій допоможе скоротити термін реабілітації. Лікар може прописати лікарські препарати, що знижують больовий синдром. За кілька годин після імплантації можна поїсти. Спочатку вибирайте теплі, нежорсткі продукти. Пийте більше води. На 4 дні відмовтеся від спорту та інших фізичних навантажень.

Чистити  зуби потрібно щіткою із м’якими щетинками. Не чіпайте область імплантації язиком. Допустимо робити полоскання, рекомендовані лікарем. Через тиждень можна використовувати іригатор.