Головна Суспільство В цьому році 2108 дітей отримали сім’ю

В цьому році 2108 дітей отримали сім’ю

сімя

сімяУкраїнськими громадянами в 2011 році було усиновлено 2  108 дітей, а іноземними – 969 дітей.
Про це інформував громадськість Юрій Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини.

 Він також зазначив, що в кінці 2011 року намітилася досить позитивна тенденція щодо усиновлення сиріт в дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. Так, у грудні було усиновлено 197 дітей, а це, в свою чергу, удвічі більше щомісячного показника року.Але все ж цей показник трохи нижче результатів 2010 року.

Усього на 1 січня 2012 року в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях виховується 9905 дітей. За рік створено майже 600 дитбудинків сімейного типу та більше 3 тисяч прийомних сімей.

Найбільш позитивні показники зафіксовані у Волинській, Київській, Донецькій областях, а також у місті Севастополі. А ось Вінницька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Хмельницька областей і саме місто Київ такими результатами похвалитися не може.

Позитивним лідером є і Харківська область. Там кожен шостий сирота і крихта, позбавлена ​​батьківської опіки, сьогодні виховується в дитбудинку сімейного типу або прийомної сім’ї.

Серед інших позитивних тенденцій 2011-го року зафіксовано той факт, що національне усиновлення в кілька разів перевищує міждержавне.

http://mama.ua