Головна Суспільство В Тернополі перевірять дитсадки

В Тернополі перевірять дитсадки

Дитсадок

ДитсадокМіністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник доручив своєму заступнику Борису Жебровському оперативно підготувати наказ Міністерства про проведення перевірок санітарно-епідеміологічного режиму в усіх дошкільних навчальних закладах України.

Про це повідомляє прес-служба РБК-Україна
Крім того, Табачник дав оперативне доручення начальнику управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Ірині Цимбал терміново провести ретельну перевірку дотримання санітарно-епідеміологічного режиму в дошкільних закладах області та наявності достовірних результатів медичних обстежень у санітарних книжках працівників.
Табачник також провів консультативну розмову з міністром охорони здоров’я Олександром Онищенком щодо факту виявлення туберкульозу в інструктора з фізичного виховання дитсадка Алчевська. Міністри домовилися про спільні дії щодо запобігання та профілактики подібних випадків.
Раніше, 28 жовтня, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив про неефективність мораторію на закриття шкіл.