Головна Суспільство Twitter публікує зворушливі історії користувачів

Twitter публікує зворушливі історії користувачів

Сервіс мікроблогів Twitter почав публікувати Twitter Stories – історії про цікаві ситуації, в яких сайт зіграв ключову роль, а також про незвичайні долі конкретних повідомлень-“твітів”. Повідомляє gazeta.ua
У першій збірці Twitter-історій можна прочитати про те, як користувач Аарон Дюран з США допоміг своїй мамі в 2008 році врятувати книжковий магазин від банкрутства, пообіцявши придбати бурітто тим своїм фоловерам, які запасуться книгами в цьому магазині не менше ніж на 50 доларів. “Твіт” швидко поширився серед місцевих користувачів, і передріздвяний сезон виявився найуспішнішим в історії магазину.
Єгиптянка Ребекка Чао за допомогою мікроблога @ harassmap повідомляє про небезпечні місця для жінок у Каїрі. З власного досвіду та за інформацією звітів Єгипетського центру із захисту прав жінок, вона і троє її співвітчизниць створили інтерактивну карту, що вказує місця інцидентів сексуального домагання. Дані про них надходять за допомогою SMS-повідомлень і твітів, відправлених жертвами.
З іншої історії можна дізнатись, що голова Верховного суду Кенії Уіллі Мутунга допоміг африканським судам почати відкритий діалог в Twitter, активно ведучи власний мікроблог. У той же час королева Йорданії Ранія Аль-Абдулла розповідає про свою країну в твітах як арабською, так і англійською мовами, спілкується з користувачами і ратує за поширення освіти.
Корпоративні користувачі, для яких Twitter є додатковим інструментом інтернет-просування, як з’ясувалось, також іноді йдуть на незвичайні Twitter-акції. Так, британський бренд Burberry восени цього року показав нову колекцію в Twitter ще до її появи на подіумі.
Нарешті, Twitter нагадав, як 12 травня 2009 астронавт Майк Массіміно увійшов в історію, відправив перший твіт з космосу.
Сервіс мікроблогів має намір публікувати подібні добірки цікавих Twitter-історій щомісяця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here