Головна Суспільство Топ три товари для саду без яких не обійтися на початку сезону

Топ три товари для саду без яких не обійтися на початку сезону

Напередодні дачного сезону багато любителів поселитися і доторкнутися до землі стурбовані питанням полегшення своєї роботи. Звичайно, багато речей можна зробити своїми руками, але людство не для цього розвивалося сотні тисяч років, щоб перевтомлюватись і залишати останні сили на городі.

Садовий подрібнювач

На сьогоднішній день на ринку представлено багато різних типів садових подрібнювачів, причому конкуруючі виробники пропонують різні стилі та розміри садових подрібнювачів. Тому важливо підібрати подрібнювач, який ви купуєте, до розміру вашого саду та кількості відходів, які потрібно переробити, таким чином переконавшись, що ви не перевантажите його або придбаєте садовий подрібнювач, який значно перевищує ваші вимоги. Ви також повинні знати, який тип рослинності ви будете подрібнювати, оскільки м’яку зелену рослинність потрібно обробляти інакше, ніж волокнистий, деревний матеріал. Незважаючи на ваші конкретні вимоги, у нашому асортименті має бути щось, що задовольнить.

Важливим фактором у цьому відношенні є те, чи потрібен вам електричний чи бензиновий шредер. Електричний садовий подрібнювач гілок, безумовно, найпопулярніший вид садових подрібнювачів, ідеально підходять для тих, хто має сад невеликого та середнього розміру. Легкі та прості у використанні, ці електричні подрібнювачі особливо корисні в міських або приміських садах, де їх бездимна та малошумна робота дозволить вам виконувати роботу, не викликаючи ворожнечі з сусідами. Єдиним потенційним недоліком цих машин є те, що вони можуть боротися з більшим робочим навантаженням і їм потрібен доступ до розетки, тому їх не можна використовувати в віддалених частинах саду.

Кущоріз та тример

Тримери та кущорізи (іноді відомі як «стрижневі тримери») є життєво важливими частинами садівничої зброї, але для новачка величезна різноманітність машин на сьогоднішньому ринку може збентежити. Існує, наприклад, велика різниця між легким побутовим тримером для трави, призначеним для прибирання довгою трави та бур’янів навколо саду, та важким промисловим кущорізом, який краще підходить для швидкого прибирання густих чагарників та підліску на незабудованих землях.

Вам потрібно купити кущоріз — якщо у вас є присадибна ділянка або вам потрібно контролювати або очистити великі ділянки від зарослих кущів, бур’янів і чагарників.

Кущоріз більше підходить для складніших завдань, з якими може не впоратися ваш тример. Області, у яких вам може знадобитися використання електричного кущоріза, можуть включати:

  • Густа рослинність
  • Висока, груба трава і бур’яни
  • Кущі
  • Невеликі живоплоти з тонкими стовбурами

Висоторіз для саду

Висоторіз стане незамінним помічником на дачній ділянці, адже інструмент створений спеціально для простого та безпечного обрізання гілок дерев на великій висоті.

Щоб дерево було здоровішим, краще цвіло і давало більше плодів, щорічно необхідно видаляти старі, засохлі та хворі гілки. Багато хто з нас досі використовують для обрізання драбин і пили, але такий спосіб вимагає чимало фізичних зусиль і часу, а також є досить небезпечним. Відмінним та безпечним рішенням для обрізання гілок стає висоторіз телескопічний.

Принцип роботи висоторізу схожий на роботу кущоріза, але відрізняється тим, що висоторіз здатний зрізати товсті гілки на великій висоті – легко і без використання сходів.