Головна Суспільство TiSO – послуги металообробки в Україні

TiSO – послуги металообробки в Україні

Якісна обробка металу в Україні

Лазерне різання металу, згинання, перфорування, гравірування та порошкове фарбування – все це різновиди обробки металевих листів, які щодня виконують для своїх клієнтів компанія TiSO. У списку міст України, провідною галуззю промисловості яких є металообробка, Київ, де розташований офіс компанії, – одне з найбільших. Проте далеко не кожне металообробне підприємство цього міста може надати якісні послуги обробки металу на новітньому устаткуванні. Власний парк сучасної європейської техніки дає можливість TiSO виготовити для вас деталі різної конфігурації та розміру відповідно до ваших креслень.

Послуги різання, згинання, координатного пробивання та сухого фарбування

За допомогою лазера можна вирізати практично з будь-якого металевого листа деталі найскладнішої форми без окалини, окислення країв та деформацій. Різання оптоволоконним лазером дає нам можливість розкроїти вам метал з точністю в десяті частини міліметра. Згинання – альтернативний вид лиття, але більш дешевий та швидкий спосіб зробити металеві заготовки об’ємними. Використання сучасного швейцарського обладнання преміум-класу дозволяє нам зберегти її точність незалежно від інструментальної системи.

Для того, щоб зменшити вагу деталей, отримати рифлену поверхню, створити окантовку або зробити отвори під кріплення, ви можете замовити перфорацію, яку ми виконаємо для вас з максимальною точністю на італійському координатно-пробивному пресі з ЧПУ, оснащеному револьвером унікальної конструкції. Порошкове фарбування металу, зроблене нами на поністю автоматизованій лінії, завершить безперервний виробничий процес, в результаті якого ви отримаєте привабливі, стійкі до корозії та механічних впливів вироби, які точно відповідають вимогам вашої технічної документації.

TiSO – повний цикл виготовлення деталей

За допомогою сучасного високоточного обладнання ми виконуємо як серійні, так і окремі замовлення будь-якої складності. Звертаючись до TiSO, ви отримуєте:

  • суттєве зниження вартості готової продукції та скорочення часу, витраченого на виробництво, тому що ми можемо забезпечити при виготовленні деталей для вас повне коло виробничих операцій;
  • виконання всього обсягу вашого замовлення не пізніше, зазначеного у договорі;

Замовити металообробку в обсязі, що вас цікавить, ви можете за телефонами +38(044) 291–21–01 та +38(067) 233–57–93 або електронною поштою metalworking@tiso.ua. Вартість послуги залежить від обсягу замовлення, складності обробки, товщини та виду металу.