Головна Суспільство Theramid: унікальні формули для краси

Theramid: унікальні формули для краси

Theramid — професійна косметика, що ідеально підійде для догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах. Цей іспанський косметичний бренд уже 20 років допомагає жінкам повернути молодість та зберегти її на довгі роки. Органічні речовини у складі спрямовані на регенерацію клітин шкіри та стимулюють вироблення власного колагену і еластину у шкірі.

Найкращі і найдієвіші засоби бренду Theramid можна придбати тут https://fabo.ua/brands/theramid, на сайті FABO. Niche Beauty Lab запустила лінійку косметики Терамід, вклавши у формули засобів інноваційні комплекси з органічних речовин. Така космецевтика клінічно випробовується, і результати задовольняють багатьох жінок, які користуються цими засобами.

Продукти бренду Theramid

Косметичні засоби розроблені з метою досягти швидкого та тривалого результату. Серед асортименту вирізняються такі продукти:

  • антивікова сироватка Azid-Azelaic Acid 15% інтенсивної дії, в складі якої азелаїнова кислота, карнозин, стовбурові клітини бавовника і моркви;
  • Ceramide Treatment глибоко зволожує, пом’якшує та створює захисний бар’єр на шкірі;
  • Copper Peptide — ця сироватка стимулює синтез колагену  та зменшує прояви старіння;
  • Smoothing Treatment з унікальною сумішшю кислот вирівнює тон та підвищує тургор шкіри;
  • Lino 8 — вітамінна антиоксидантна сироватка, що діє на природні процеси, прискорює регенерацію, має протизапальний ефект, вирівнює тон обличчя.

Космецевтичні продукти від іспанського бренду усунуть естетичні проблеми шкіри. Ефект від догляду вдома засобами Терамід буде таким, ніби після процедур у косметолога.

Компоненти в складі косметики Theramid

Бренд презентує 6 дієвих формул, що стали основою для косметичних продуктів. Це природні органічні речовини, безпечність яких доведена клінічними випробуваннями. Які компоненти діють в складі сироваток від Терамід:

  • азелаїнова кислота освітлює тон шкіри;
  • карнозин має антиоксидантну та антивікову дію;
  • порошок колоїдного вівсяного борошна усуває подразнення та почервоніння;
  • вітаміни С та А запобігають фотостарінню, стимулюють вироблення власного колагену;
  • гіалуронова кислота усуває мілкі зморшки.

Регулярне використання космецевтичних засобів надає молодості, допомагає відновлювати клітини шкіри, зволожувати. Всі продукти надійно захищають обличчя від негативних зовнішніх факторів, нейтралізують вільні радикали, запобігають процесу окислення. З косметикою для догляду Theramid завжди можна бути впевненими в своїй красі.