Головна Суспільство Синупрет – дієвість і безпечний вплив при лікуванню нежитю

Синупрет – дієвість і безпечний вплив при лікуванню нежитю

Такий звичайний симптом як нежить, при відсутності своєчасного лікування може призвести до хронічного синуситу. Дієво та делікатно позбавитись від риніту можна за допомогою препарату Синупрет. Завдяки рослинному складу він ефективно протидіє нежитю, котрий викликаний як вірусною, так і бактеріальною природою.

Переваги Синупрету перед іншими препаратами

Лікарський засіб не маскує симптоматику захворювання, а напряму впливає на причину виникнення риніту, одночасно полегшуючи стан пацієнта та пришвидшуючи одужання. Секрет дієвості препарату полягає в комбінації із п’яти рослин – щавлю, вербени, бузини, первоцвіту та тирличу жовтого, котрі комплексно взаємодіють з імунною системою та посилюють захисні здатності організму. Натуральний склад знижує вірогідність виникнення побічних ефектів, виключає звикання та дозволяє використання під час лікування дитячих хвороб. Синупрет володіє рядом позитивних характеристик, серед яких:

  1. здатність уповільнювати активність простагландинів, що приводить до зменшення набряку слизової оболонки дихальних шляхів та усуненню запального процесу;
  2. пригнічення життєдіяльності вірусів та розмноження бактерій, що запобігає ускладненням, підсилення результативність антибіотиків і противірусних засобів при комбінованій терапії;
  3. розрідження та виведення в’язкого секрету з при носових пазух завдяки секретолітичним властивостям, що полегшує дихання;
  4. усунення застою слизу і перешкоджання переходу захворювання в гостру стадію.

Швидка фармакологічна дія Синупрету дозволяє відчути полегшення в перші години з моменту приймання. А у випадку риніту з ускладненнями лікарський засіб здатний повернути носове дихання протягом 2-3 днів за умови правильно підібраного лікування та дотримання вказівок щодо дозування та регулярності прийому.

В яких випадках рекомендовано приймати Синупрет

Використання препарату допускається дорослими та дітьми при захворюваннях, котрі пов’язані з порушенням відходження слизу, набряками, нежитю. Він нормалізує обмінні процеси в дихальних шляхах, призводить до зменшення набряклості та полегшуючи стан пацієнта.

Синупрет можна купити в кількох формах випуску – таблетках, сиропі та каплях. Таблетований варіант препарату представлений у звичайному форматі, Форте та Екстракт. Перший тип таблеток використовується при гострій стадії синуситу. Синупрет Форте допомагає боротись з хронічним запаленням носових пазух, а Синупрет Екстракт у швидкому режимі усуває прояви риніту.