Головна Суспільство СИЛА ПІДТРИМКИ НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ

СИЛА ПІДТРИМКИ НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ

«У Тернополі відбулось урочисте вручення грошового призу Головному переможцю маркетингової акції від «ІМІДЖ КЛУБУтм. Ним став Семеген Ярослав Степанович з міста Бережани» – саме так, сухо, могла б прозвучати ця новина. І ви просто не звернули б на неї уваги.

Але ця історія перемоги дійсно вражає, адже йдеться про найважливіші людські цінності…

Герой сьогоднішньої статті Ярослав Степанович – людина з великим серцем і золотими руками. Все життя він займався столярством і майстерно виконував будь-яку роботу: від дрібного ремонту до спорудження будинку. Але головним його пріоритетом, справжнім скарбом, завжди була родина. І саме підтримка сім’ї допомогла йому стати Головним переможцем від «ІМІДЖ КЛУБУ» тм .

Коли пан Ярослав вирішив узяти участь в акції, в нього спершу було чимало сумнівів. Він розумів, що «ІМІДЖ КЛУБ»тм – компанія з доброю репутацією, якісними товарами, а головне – зі стабільною діяльністю навіть у такі важкі часи, як зараз. Утім, коли йдеться про грошові призи, завжди виникає якась підозра. І саме тоді підтримка родини стала головним поштовхом скористатися своїм шансом на успіх.

Тож Ярослав Степанович ознайомився з правилами акції на офіційному сайті (https://imageclub.com.ua/), разом із дружиною переглянув репортажі Призової варти – організації, що засвідчує чесність і прозорість результатів акцій. А відгуки і слова вдячності попередніх переможців говорили самі за себе.

Ставши клієнтом компанії, пан Ярослав жодного разу не пошкодував про це рішення. «Те, що я можу придбати потрібні речі і порадувати сім’ю, це вже було дуже важливо для мене, – зауважив він. – Я тоді навіть забув, що «ІМІДЖ КЛУБ»тм вручає своїм клієнтам гроші, і я ж теж можу отримати приз».

Здобувши перемогу, чоловік був вдячний передусім своїй сім’ї – за підтримку, віру в нього, що рідні не дали його сумнівам стати на заваді найбільшій удачі в житті. Щасливий призер поділився на що планує витратити свій приз: «Частину винагороди віддам на потреби наших хлопців із ЗСУ, а іншою хочу віддячити своїм близьким за віру в мій успіх. Ми обов’язково поїдемо всією родиною кудись на відпочинок та дозволимо собі те, на що раніше завжди бракувало грошей».

Ярослав Степанович вразив своєю відкритістю, оптимізмом та безмежною любов’ю до родини. І ця прекрасна історія увійде до скарбниці щасливих відгуків «ІМІДЖ КЛУБУ»тм. Адже діяльність компанії і базується саме на таких чудових моментах, як перемога людей з простими, але водночас найважливішими життєвими цінностями.