Головна Суспільство Святослав проповідує так, аби молодь не спала

Святослав проповідує так, аби молодь не спала

Святослав Шевчук

Святослав ШевчукПредстоятель Української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) стверджує, що спеціальної тактики залучення молоді до церкви в нас немає, передає ЗІК


«Ми просто намагаємося душпастирювати і справді надавати увагу всім тим, хто цього потребує, зокрема молоді, бо вона – наше майбутнє», – наголошує Глава церкви, – інформує Департамент інформації УГКЦ.

Він каже, що старається звертатися до молоді. «І чесно вам скажу, що молодь відповідає на мої звернення», – зазначає Предстоятель церкви.

Блаженніший Святослав зізнається, що його часто запитують щодо методології, способу роботи з молоддю. На це він відповідає:

«Намагаюся бути доступним і відкритим. І коли молодь мене запрошує на якісь зустрічі, стараюся, якщо можу, йти на ці заходи». За його словами, наша молодь «є дуже вдячна – якщо вона чує голос чи слово, звернене до неї, то обов’язково на це відповідає».

Предстоятель УГКЦ розповів приклад з історії церкви.

«У нашій церкві є Згромадження отців салезіан. Воно займається роботою з молоддю: це його основна місія. Як зародилося це згромадження? Його засновник дон Боско, молодий священик, якось прийшов до церкви і побачив таку картину: проповідує священик, а біля його ніг спить хлопчина. Дон Боско поцікавився: «Чого ти спиш, чому не слухаєш проповіді?». Той відповів: «Та він не до мене говорить». «Я намагаюся проповідувати так, аби молодь не спала», – завершив Блаженніший Святослав.