Головна Суспільство Сумка в пологовий: що взяти з собою для партнерських пологів

Сумка в пологовий: що взяти з собою для партнерських пологів

Підготовка до пологів – це важливий етап, який вимагає уваги та планування. Кожна дрібниця може відіграти значну роль у забезпеченні комфорту та безпеки як для матері, так і для новонародженого. Ретельно складені сумки з усіма необхідними речами допоможуть уникнути зайвих стресів і турбот у найвідповідальніший момент. 

Багато сучасних магазинів пропонують купити готові сумки в пологовий з усіма необхідними речами, щоб майбутні мами змогли краще зосередитися на процесі пологів. Емоційно підтримати жінку в цьому допомагають партнерські пологи. Це створює унікальну можливість для партнера безпосередньо долучитися до народження дитини, що зміцнює сімейні зв’язки та формує незабутні спогади, і починається процес цієї підтримки ще під час складання пакетів для пологів.

Що найголовніше треба покласти в сумку для пологового

Обов’язково візьміть з собою паспорт, медичну картку та всі результати аналізів. Ці документи знадобляться лікарям для повного розуміння вашого стану та історії вагітності. Якщо у вас є страховий поліс або контракт з пологовим будинком, не забудьте їх взяти з собою. 

Підготуйте кілька комплектів зручного одягу, який ви будете носити під час пологів, після народження дитини та для виписки собі й малечі. Адже виписка є першим святом в житті немовляти. Тому ознайомтесь з порадами, як одягнути дитину на урочистий захід, щоб дізнатись, як обрати найякісніше дитяче вбрання. 

Щодо повсякденного одягу для вас, то це можуть бути м’які халати, нічні сорочки або піжами, які не обмежуватимуть рухи і дозволять легко годувати новонародженого. Для годування не зайвою буде спеціальна подушка, за допомогою якої можна вибрати зручну позу та зняти навантаження зі спини. Забезпечте себе достатньою кількістю гігієнічних засобів. Не забудьте взяти пляшку води та легкі перекуси.

Основні складові сумки для новонародженого

Підготуйте кілька комплектів одягу для новонародженого. Шапочки потрібні для підтримання тепла, а носочки допоможуть зігріти маленькі ніжки. Ковдри та пелюшки необхідні для того, щоб загортати малюка, забезпечуючи йому відчуття затишку та тепла. Пелюшки також можуть використовуватися для підтримки чистоти під час годування або переодягання.

Придбайте достатню кількість підгузників і вологих серветок, крем від подразнень, дитяче мило, текстильні серветки чи рушники.

Чи потрібна окрема сумка для партнера в пологах

Сучасні установи не проти партнерських пологів, але висувають певні вимоги до цього. Зазвичай від партнера вимагаються результати деяких аналізів і досліджень, а також особисті документи. Ще треба мати змінний одяг і взуття для пологової зали. Якщо планується перебування в палаті з породіллею, то треба докласти до пакету зручний одяг, капці, засоби гігієни. 

Задачею партнера є моральна та практична підтримка вагітної. Тому може знадобитися все, що могло б відволікати жінку від болю між переймами. Декому треба розгадувати кросворди, іншим допомагають масажі з олійкою або кремом, музика. Слід заздалегідь подбати про це і подумати, які речі докласти в сумку. В нагоді стане додаткова пляшка води та легкі перекуси. Подбайте про заряджену батарею на телефоні, навушники.

Корисні поради щодо складання сумок

  • Не складайте всі речі в одну чи дві сумки. Набагато зручніше, коли речі для жінки, дитини і партнера лежать в різних валізах.
  • Періодично переглядайте список складених речей, щоб вчасно коригувати його.
  • Перевірте перелік всього, що є в пакетах, перед від’їздом до пологового. 
  • Якщо ви ще не придбали святкового вбрання для виписки новонародженого, то читайте статтю про ідеї костюмів на тематичні свята.

Правильно складені сумки допоможуть вам бути впевненими у своїй готовності до будь-яких ситуацій, які можуть виникнути під час пологів. Завдяки ретельному плануванню речей ви уникнете стресу, зосередитесь на важливій події, а з присутнім на пологах партнером зможете розділити насолоду від цього особливого моменту з мінімальними турботами.