Головна Суспільство Штрафи за проституцію збільшать?

Штрафи за проституцію збільшать?

Проституція

ПроституціяКабінет міністрів України пропонує Верховній Раді збільшити розмір штрафів за заняття проституцією. Про це говориться в проекті закону №9406 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за заняття проституцією та підвідомчості відповідних справ”, текст якого є в розпорядженні УНН.
Документом пропонується встановити, що заняття проституцією тягне за собою накладення штрафу від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також законопроект передбачає, що ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення тягнуть за собою накладення штрафу від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Окрім цього проектом передбачається внесення змін до ряду статей Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо передачі повноважень з розгляду матеріалів про заняття проституцією органам внутрішніх справ (міліції).
У пояснювальній записці наголошується, що прийняття законопроекту сприятиме невідворотності відповідальності за адміністративні правопорушення, та протидії злочинам у сфері суспільної моралі.
Згідно результатів всеукраїнського дослідження проведенного експертами Інституту Горшеніна, переважна більшість українців (85,1%) засуджує проституцію.