Головна Суспільство Що ж корисніше для наших улюбленців: спеціальний корм або натуральна їжа з...

Що ж корисніше для наших улюбленців: спеціальний корм або натуральна їжа з нашого столу?

Сьогодні вибір кормів для наших домашніх улюбленців настільки різноманітний, що дуже легко загубитися серед цього всього. Насамперед важливо враховувати параметри тварин, наприклад, довжину вовни, породу, активні вони чи домашні, а також потрібно брати до уваги всі особливості організму. Для тих вихованців, що переносили операції або тяжкі хвороби, потрібен спеціальний корм зі спеціальним складом, який повинен проводитися лише за рекомендацією ветеринара. Важливо розуміти, що якщо вашому вихованцю потрібне лікування, воно має на увазі і лікувальне харчування, яке повинен призначити виключно лікар. Тому що навіть із бажанням допомогти дуже легко нашкодити.

На сьогоднішній день немає жодного підтвердженого дослідження, яке виявило б ідеальний баланс для раціону собак. Але ми вже знаємо, що корм повинен містити натуральні продукти, без хімікатів та інших шкідливих компонентів. Сухий корм більш наближений до корисного харчування. Тобто, якщо ви хочете годувати свою тварину тією ж їжею, яку їсте самі – ви можете не знати, що якийсь певний продукт організм вашого вихованця не прийматиме. І це може спричинити наслідки, які викличуть певні хвороби. Щоб цього уникнути, краще наперед вивчити склади готових сухих кормів, різноманітність яких зараз вражає. 

Одним із виробників якісного натурального корму для собак є Practik Simple. Склад цього корму створений саме для того, щоб забезпечити для організму собаки корисні речовини, які необхідні для здоров’я та тривалого життя вашого вихованця. Перейшовши за посиланням: 0 негативних відгуків про Practik Simple за листопад 2021 року, можна вивчити відгуки про цей корм, що публікують господарі собак, які вже перейшли на корм Практик Фреш або господарі описують причини, з яких їм корм не підійшов. До складу входять від 50 до 67% натурального свіжого м’яса та м’ясних інгредієнтів. Такий склад корму служить помічником для зміцнення м’язів та скелета, а також додає життєвих сил та енергії. Завдяки натуральному корму у собак виробляється сильний імунітет, і вони менше піддаються різним захворюванням, особливо тим, що впливають на травлення. 

У раціоні Практик Fresh є всі необхідні білки та мікроелементи, які є основою для життєдіяльності собаки. До складу входить правильна кількість жирів та жирних кислот, які можуть потрапляти в організм лише з їжею. Невелика кількість певних мікроелементів допомагають підтримувати імунітет вихованця, а саме протеїн, омега-3, жир, клітковина та багато інших складових. Для формування здорового скелета, зубів, кісток та інших систем організму необхідно, щоб з їжею потрапляли певні мінерали у правильних пропорціях – це кальцій, калій, хлорид, фосфор, натрій та магній.

Повернемося до питання про те, що корисніше для собак – готовий корм, натуральна їжа або їх суміші. Насправді це складне питання, тому що у кожного господаря та ветеринара є своя думка з цього приводу. Завдяки статті знайди собі вихованця. ми дізнаємося, що сире м’ясо є однозначно хорошим продуктом, тому що він абсолютно натуральний і свіжий. Але його складність у тому, що м’ясо може містити шкідливі бактерії, які негативно впливають організм. А також м’ясо часто містить недостатню кількість кальцію та фосфору, які так необхідні цуценятам та дорослим собакам. 

У свою чергу, сухий корм є фаворитом серед господарів собак завдяки тому, що йому не потрібні особливі умови для зберігання і термін придатності є досить довгим. Це дозволяє купити велику упаковку корму і не думати про це як мінімум найближчий місяць. Але, на жаль, сухий корм часто містить велику кількість консервантів і не всім він доступний у фінансовому плані. Другий варіант здорового харчування для собак – це консерви. Недоліком є ​​те, що після відкриття вони довго не зберігаються, але їх можна заморозити. Будемо чесні, це не зовсім зручно, щоб розморозити вчасно — треба про це постійно думати, на що зазвичай не вистачає часу. 

Ще одна особливість консерв полягає в тому, що вони смачніші, ніж сухий корм. Це викликає звикання у домашніх улюбленців та сприяє набору зайвої ваги. Але все це індивідуально і залежить від особливостей організму собаки. Також потрібно подбати про те, щоб тварина мала доступ до їжі цілодобово. Їх у принципі можна годувати звичайною їжею, якщо акуратно, але коли нас не буде вдома – собака не зможе поїсти, якщо вона зголодніє. У такому разі необхідно залишати невелику миску із сухим кормом, який не псується. Таким чином у собаки завжди буде доступ до невеликої кількості їжі, щоб тимчасово вгамувати голод. Обов’язково до сухого корму слід ставити миску з водою. Але будьте обережні, консерви залишати на весь день не можна, тому що вони швидко псуються і можуть нашкодити вихованцю. 

Необхідно спостерігати за активністю, апетитом і набором ваги вашої домашньої тварини, щоб підібрати відповідний раціон. Якщо ви сумніваєтеся і боїтеся експериментувати з раціоном вашого улюбленця, переходьте за посиланням, яке перенаправить вас в чат-бот Ask.Direct, де ви можете поставити питання реальній людині.  🅰Не читайте відгуки про “Practik Simple”, а спілкуйтеся з реальними клієнтами в Ask.Direct🅰. Це зручний сервіс, який не займає багато часу, приносить максимальну користь та працює у таких месенджерах, як Viber, Telegram та Messenger. За кілька хвилин ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію і зможете зробити вибір на користь здоров’я улюбленого улюбленця.