Головна Суспільство Що треба знати при покупці запчастин з Польщі?

Що треба знати при покупці запчастин з Польщі?

Які запчастини можна замовити в Польщі?

Перед тим, як замовити запчастини з Польщі потрібно розуміти, що вони бувають 3 видів, від чого залежить їхня якість та ціна:

1. Оригінальні запчастини в новому стані — виготовляються безпосередньо виробниками автомобілів з якісних матеріалів, на високотехнологічному обладнанні та під суворим контролем.

Переваги: якісні, довговічні, зносостійкі, безпечні, призначені для конкретної моделі авто, мають довгий гарантійний термін, постачаються у фірмовій упаковці, володіють унікальним оригінальним номером, що значно спрощує їхній пошук.

Недоліки: висока ціна, довгий термін доставки, можливість замовлення лише через офіційних дилерів.

2. Оригінальні запчастини у б/в стані — такі ж як і попередні, проте зняті з авто, які вже були в експлуатації (на шроті).

Переваги: найдоступніші за ціною, якісні, мають мінімальний ступінь зносу, оперативна доставка, гарантія на встановлення та перевірку.

Недоліки: мають менший ресурс роботи.

3. Аналогові (не оригінальні) — виготовляються сторонніми заводами.

Переваги: доступна ціна.

Недоліки: часто не відповідають встановленим стандартам безпеки, виготовляються з дешевих матеріалів, висока ймовірність придбання не сумісної деталі або браку.

Як правильно вибирати б/в запчастини з Allegro?

В першу чергу, покупку варто здійснювати лише у надійних продавців та перевірених точках продажу. Крім того, вимагайте у продавця надати вам:

– сертифікати якості;

– усю супровідну документацію;

– гарантію.

Ніколи не вибирайте найдешевшу запчастину, оскільки вона скоріш за все виявиться низькоякісною. Завжди вибирайте варіант з вигідним співвідношенням ціна/якість.

Для підбору сумісної з автомобілем запчастини радимо скористатись її оригінальним номером або VIN-кодом авто. Перший можна знайти на корпусі запчастини, другий — на кузові авто.

Як доставити запчастини з Польщі в Україну?

Можливі 2 варіанти доставки запчастин з-за кордону:

1. Самостійно з’їздити за ними чи попросити знайомих. В такому випадку вам знадобиться закордонний паспорт та знання правил розмитнення.

2. Звернутись до спеціальних сервісів доставки запчастин з Польщі. Одним з таких являється AutoDil. Він надає своїм клієнтам можливість отримати б/в запчастини з Алегро в максимально короткі терміни (протягом 3–5 днів).

Наприклад, вам потрібні запчастини Рено Мастер. Ви заходите на сайт, обирає марку, модель і модифікацію авто. Далі категорію і тип запчастини. Вашій увазі буде представлений список усіх підходящих деталей. Аналізуючи опис, характеристики та ціни ви зможете обрати найоптимальніший варіант. Також, знаючи повну назву чи оригінальний номер деталі, ви зможете скористатись рядком швидкого пошуку по сайту.

Хоча кожен автовласник вправі сам вирішувати які запчастини йому купувати, оригінальні — це безсумнівно найвигідніше рішення. У будь-якому випадку шрот Рено Мастер — це найкращий варіант, якщо бажаєте отримати якісну запчастину по доступній ціні. Адже дешевий аналог може вийти з ладу у непідходящий момент, через що знадобиться дорогий ремонт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here