Головна Суспільство Шини Gislaved Ultra Speed 2 – швидкість, керованість, комфорт

Шини Gislaved Ultra Speed 2 – швидкість, керованість, комфорт

Продуктивність шин, розроблених майстрами компанії Гіславед, є результатом багатьох інноваційних інженерних рішень. Крім того, чималу роль відіграла якість матеріалів та сировини. Висококласні полімери, каучук, присадки та добавки – все це забезпечило шинам шведського бренду бездоганні їздові характеристики. Літня модель Gislaved Ultra Speed 2 стала однією з найпопулярніших і затребуваних з усього асортименту виробника. Тисячі українців обрали її для оснащення своїх легкових автомобілів. Вони випробували покришки у місті та за його межами, залишивши величезну кількість позитивних відгуків.

На думку споживачів, основною перевагою цих шин стає баланс. Розробники змогли ідеально поєднувати керованість, акустичний і механічний комфорт, а також високий ресурс і довговічність.

Детальніше про будову та можливості моделі

Гума Gislaved Ultra Speed 2 була випущена кілька років тому. Однак залишається затребуваною та актуальною, тому бренд продовжує її виробляти. На сайті магазину Guma можна побачити, в якій країні та в якому році були виготовлені ті чи інші шини. Зручний інтерфейс дозволяє швидко знайти й інші важливі дані про конкретний типорозмір: наявність, вартість, індекси швидкості та навантаження з розшифровкою (наприклад, V – 240 км/год).

Фахівці інтернет-магазину постаралися зібрати в асортименті найпопулярніші типорозміри, тому українці можуть купити шини Gislaved Ultra Speed 2 з посадковими діаметрами від 15 до 21 дюйма. Потрібно відзначити, що в розмірному ряду присутні шини з додатковим маркуванням XL. Це покришки із посиленим каркасом. Вони призначаються для встановлення на колеса позашляховиків та кросоверів.

Протекторний рисунок цих шин можна умовно назвати універсальним. Він складається з поздовжніх ребер жорсткості, але при цьому кожне ребро має унікальну будову. Центральне отримало безліч похилих насічок і прорізів з одного боку. Такий прийом дозволив покращити зчеплення із дорогою без втрати динамічності. Покришки гарантують автомобілю високу курсову стійкість, але при цьому добре захищені від ковзання та пробуксовок. Інші два ребра утворені великою кількістю гострокутних елементів. Завдяки цьому малюнок отримав максимальну керованість на сухій та мокрій дорозі. Шини стали більш адаптивними та стійкими на нерівній дорожній поверхні (поганому асфальті, ґрунтовці, кам’янистій дорозі).

Особливо ретельно інженери продумали будову блоків плечових зон. Вони зробили ставку на масивність, але водночас спроектували обтічний профіль. Таким чином їм вдалося забезпечити автомобілю швидку та точну реакцію на команди керма, а також посилити аеродинамічні властивості та підвищити динамічність.

Багато поперечних каналів у поєднанні з широкими поздовжніми жолобками ефективно справляються з акваплануванням.