Головна Суспільство Що стане дорожчим для тернополян в 2012-му?

Що стане дорожчим для тернополян в 2012-му?

гроші

грошіНа думку експертів, наступного року соціальна допомога від держави стане адресною. У зв’язку з виборами влада зробить спробу оцінити матеріальний стан матерів-одиначок та інших категорій громадян, які потребують соціальної допомоги. Таким чином, виплати можуть трохи зрости, але стануть адресними, повідомляє ubr.ua

Іномарки подорожчають

Якщо влада все-таки прислухаються до вимог Укравтопрому і введуть 47%-е мито на імпортні автомобілі, іномарки будуть коштувати втридорога. Білий імпорт практично зникне, прогнозують експерти, а от нелегальні поставки будуть процвітати.

Ціни на хліб зростуть

Через поганий врожай (на сьогодні тільки 30% посівів пшениці знаходяться в хорошому стані) ціни на хліб можуть істотно зрости. Сприятиме це і можливе повернення адміністративного регулювання на аграрний ринок.

Бензин подорожчає

Хоча світові фінансові гуру в один голос запевняють, що в 2012 році ціни на нафту рости не будуть, український ринок нафтопродуктів не застрахований він нових стрибків. Ціни на АЗС будуть рости з двох причин: прискорення темпів інфляції та спекуляції нафтотрейдерів. 96% учасників ринку зізналися, що будуть прагнути підвищити ціни на бензин в 2012 році.