Головна Суспільство Що Краще За Фул Хаус У Покері? Роз’яснення Покерних Рук!

Що Краще За Фул Хаус У Покері? Роз’яснення Покерних Рук!

Що перевершує фул хаус у покері ? Якщо ви ставите це питання, ваші друзі, мабуть, доставляють вам труднощі за покерним столом. Вам потрібно знати, як розташовуються покерні руки, якщо ви хочете грати в онлайн ігри в покер, наприклад на сайті казино париматч, як професіонал, або якщо подумати, навіть якщо ви взагалі хочете грати в покер. 

Отже, знову ж таки, ми постараємося зі зручним посібником з онлайн покеру, щоб навчити вас, як працюють різні покерні комбінації та як визначити виграшну руку в покері. Чи перемагає фул хаус флеш ? Чи перемагає «Троє у своєму роді» повний будинок ? Усе тут, тому продовжуйте читати, щоб дізнатися, що в покері краще.

Як ранжуються  покерні руки

Незалежно від того, чи хочете ви грати в онлайн ігри в покер на реальні гроші, чи бажаєте підготуватися до щотижневої гри в покер з друзями, вам потрібно дізнатися, як розподіляються покерні руки, щоб зрозуміти гру. Ви не можете повністю покладатися на зле покерне обличчя та розраховувати на виграш!

Перший крок до того, як навчитися грати в покер, — це зрозуміти, який рейтинг покерної комбінації порівняно з іншою. Ви не можете просто ходити навколо і запитувати кожного гравця, що перевершує фул хаус у покері – це зовсім не заведе вас далеко.

Знати, наскільки сильна ваша рука, важливо під час виконання найпростіших покерних ходів, таких як підвищення ставки чи знання того, коли фолд, і, звичайно, що перевершує фул хаус, якщо у вас є такий. 

Роздачі в покері, як правило, ранжуються в одному порядку незалежно від типів онлайн-покеру, в який ви граєте, включаючи техаський холдем, карибський стад або навіть більшість наших онлайн відеопокерів на Punt.

Покерні руки в рейтингу та готові до гри!

Почнімо з найпоширеніших покерних роздач і перейдемо до хороших речей, щоб визначити, що перевершує повні роздачі в покері. Найнижчі за рейтингом руки в покері:

10. Вища карта 

Якщо немає іншої покерної комбінації, для визначення виграшних покерних комбінацій використовується старша карта в кожній роздачі. Найвищою картою в покері є туз, за ​​яким йдуть король, дама, валет і 10 відповідно. Після цього саме числа розповідають про те, хто виграє, а хто програє в покері.

9. Одна пара 

Будь-які 2 однакові карти у вашій руці вважаються парою. Їм не обов’язково бути одного костюма чи навіть одного кольору. Поки значення карти відповідають, у вас є пара. Але якщо ви хочете знати, що перемагає фул хаус у покері, продовжуйте читати, тому що це точно НЕ пара.

8. Дві пари 

Ви вже придумали це? Це досить просто зрозуміти. Дві пари означає, що у вас на руці 2 окремі пари , як видно з 2 дев’яток і 2 п’ятірок на зображенні вище.

7. Три в одному роді

Будь-які 3 відповідні карти з однаковими значеннями у вашій руці вважаються трьома одинаковими . Чи перемагає «Троє у своєму роді» повний будинок ? Ні, якщо ви не граєте в 3-картковий покер, де фул хаус просто не існує.

6. Стріт

Стріт складається з 5 карт будь-якої масті в послідовному порядку . У 3-картковому покері вам знадобиться лише 3 карти в послідовності, а не 5. Також важливо пам’ятати, що туз може бути першою або останньою картою в послідовності.

5. Флеш

Будь-які 5 карт однієї масті означають, що у вас флеш . Це одна з найпростіших розпізнаних покерних комбінацій, оскільки всі карти одного кольору, а масть легко помітити. Чи перемагає флеш фул хаус ? Це все ще «ні», але ми наближаємось!

4. Фул Хаус

Ага – про руку! Нарешті ми дійшли до хороших речей. Фул хаус — це покерна комбінація, яка складається з трійки ТА пари , тобто загалом 5 карт. Це одна з найпопулярніших покерних комбінацій і не така рідкість, як ви думаєте. Але тепер настав час відповісти на запитання: що перевершує фул хаус у покері ? Усі наступні покерні руки.

3. Чотири одного роду

Подібно до трійки, четвірка — це покерна комбінація, яка складається з 4 карт із відповідними значеннями та рейтингом рук , наприклад, 4 дами на зображенні вище. В основному вам потрібні однакові карти для кожної масті, щоб скласти четвірку.

2. Стріт флеш

Тепер ми підходимо до тих покерних роздач, які трапляються раз у житті, і багато гравців у покер ніколи не мали задоволення кинути їх на стіл і згрібати банк. Стріт флеш означає, що у вас є 5 карт у послідовному порядку , як і стріт, але всі вони однієї масті. 

1. Флеш-рояль – ВЕЛИКИЙ!

Найвища покерна комбінація з усіх – флеш-рояль! По суті, це стріт флеш, але замість будь-яких 5 карт у послідовності у вас є роялі (A, K, Q, J та 10). 

Є досвідчені гравці в покер, які ніколи навіть не бачили такої роздачі під час гри. Отже, якщо ви отримаєте один із них під час гри в Punt, краще зробіть знімок екрана, щоб похвалитися.

Що перевершує фул хаус у покері ? Ви граєте в покер онлайн на Punt!

Тепер ви знаєте, що краще чого в покері – ви будете всезнайком у кожній щотижневій покерній грі з командою. Але наразі настав час використати ваші нові знання та підвищити ставку в найкращих іграх онлайн покеру на Punt – удачі!