Головна Суспільство SEO просування сайту в Google: що чекати від нових алгоритмів у 2021...

SEO просування сайту в Google: що чекати від нових алгоритмів у 2021 році

SEO просування сайту в Google

У статті розглянемо, що врахувати при підготовці до нових факторів ранжирування Гугл, і як правильно планувати SEO оптимізацію сайту.

Значущі СЕО тренди 2021  

Щоб підвищувати рейтинг і максимально відповідати очікуванням відвідувачів сайту, необхідно проводити СЕО розкрутку в комплексі та довгостроковій перспективі, включаючи технічну оптимізацію, зовнішнє просування, контент. Детальніше у цій статті. Серед найбільш вагомих факторів:

  • Параметри Core Web Vitals 
  • Рівень Е-А-Т 
  • Популярність інтернет-ресурсу 
  • Інформаційне наповнення 
  • Якість зовнішніх посилань.
  • Адаптивна мобільна версія сайту 
  • Мікророзмітка Schema.org 
  • Локальна SEO оптимізація. 

Як підготуватися до нових факторів рейтингу Google

Використовуючи інструменти Гугл, необхідно визначити кількість відвідувачів сайту з негативним користувацьким досвідом, поліпшити проблемні сторінки. Визначальними факторами ранжирування в оновлених алгоритмах стає швидкість завантаження сайту, адаптивна мобільна версія, авторитетність ресурсу, пише SEO Creative.

Критерій Е-А-Т

З кожним роком Google все краще визначає рівень Е-А-Т контенту: експертиза-авторитетність-надійність. Ті ресурси, які представляють цінну чесну інформацію від надійного автора, отримують найвищий рейтинг.

Рівень контенту

Визначається якість статей і текстів, їх відповідність релевантним запитам. Атрибути експертного контенту високого рівня: структурованість, оновлення, використання різних форм подачі – графіки, схеми, відео, інтерактивні опції. Ваш контент не застаріває, як результат – високі топ позиції. Поряд з посилальним просуванням, характер контенту є основним фактором ранжирування.

Зовнішня СЕО оптимізація 

Конкуренція за органічний трафік стає все більш відчутною, що особливо важливо для висококонкурентних ніш і, відповідно, буде важливим фактором ранжирування.

Мікророзмітка Schema.org

Безпосередньо не є фактором ранжирування ресурсу, але за допомогою цього формату в пошуку можна представити додаткову інформацію про сайт: зображення, контакти, відгуки, інструкції. Крім того, завдяки розділу FAQ, апріорі отримати від пошукових систем 0 позицію у видачі. 

Локальна СЕО оптимізація

Local SEO стає обов’язковим елементом оптимізації веб-сайтів, бізнес яких орієнтований на місцеві локації. Запити «тут», «поруч зі мною» істотно зросли в період карантину, і ця тенденція буде посилюватися.

Як працює СЕО просування

Оскільки чергові нововведення Google в принципи ранжирування інтернет-ресурсів можуть кардинально змінити позиції сайтів, багато власників інтернет-ресурсів вже переконалися в необхідності аудиту сайту і системних інвестицій для поліпшення СЕО параметрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here