Головна Суспільство Різдвяні подкасти, які створять вам святковий настрій

Різдвяні подкасти, які створять вам святковий настрій

Від фільмів, які ми дивимося, до їжі, яку ми їмо, пісень, які ми співаємо, і традицій, яких ми дотримуємося, Різдво — це час, який варто насолоджуватися та цінувати. Варто подбати про гаджети для відтворення з достатнім розміром сховища, як от купити iphone 11 128 бу. Що б ви не робили аби відсвяткувати новорічний сезон, ви можете насолоджуватися компанією цих чудових різдвяних подкастів, які висвітлюють різні історії та традиції, що супроводжують цей особливий час. І оскільки багато з них транслюються протягом року, ви можете прослухати епізод щоразу, коли вам потрібно відтворити магію Різдва.

1. Різдво у місті

Немає кращого місця для святкування Різдва, ніж у Нью-Йорку. Приєднуйтеся до господарів Кріса та Кріса в їх рідному місті, щоб дослідити історію та традиції святкового сезону у Великому Яблуці та за його межами. Вони ведуть вас у подорож культовими місцями, які ви знаєте з таких фільмів, як «Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку». Вони також досліджують історії традицій Нью-Йорка, як-от парад Macy’s до Дня подяки та дерево Рокфеллер-центру. Якщо ви не можете провести Різдво на Манхеттені, це чудовий спосіб передати його енергію та дух.

2. Затишний різдвяний подкаст (A Cosy Christmas)

Це шоу відзначає все приємне в цьому найзатишнішому сезоні та виконує обіцянки своєї назви. Ведучий Арт розповідає про різдвяні традиції та ділиться історіями, такими як «Людина-сигнал» Чарльза Діккенса.Незважаючи на те, що A Cosy Christmas базується в США, слухачі з усього світу створюють міжнародний колорит. Наприклад, у чудовій дискусії «Чи Санта Клаус справжній?» (S3 E87), ви зможете насолоджуватися тим, що пропонують подкаст і його слухачі. Подкаст працює протягом року, випускаючи частіші епізоди під час святкового сезону.

3. Не можу дочекатися Різдва

Комік Тім Бебб веде цей щомісячний подкаст із Лос-Анджелеса цілий рік, щоб обговорити буквально все про Різдво. Отже, якщо ви коли-небудь бажали дізнатися про різдвяні колядки в липні, вам варто прийти сюди. Бебб безтурботно дивиться на те, як ми святкуємо Різдво, і по дорозі багато розповідає про Мапетів. Деякі епізоди включали «святкові прийоми», які допоможуть вам зорієнтуватися у святковому сезоні та про те, як Голлівуд міг би переробити такі фільми, як «Санта-Клаус і Ґрінч», якщо їх перезняти.

4. Це подкаст (Tis the Podcast )

Любителям різдвяних фільмів і телепередач не варто дивитися далі, ніж цей щотижневий подкаст, у якому детально розглядаються різдвяні фільми, спеціальні пропозиції та телесеріали на різдвяну тему. Вже для перегляду подкасту варто купити iphone бу. Чудово організований Ентоні Карузо, Джулією Колберн і Томом Кроу, які себе назвали різдвяними ботаніками, «Цей подкаст розповідає про всі різдвяні фільми, про які ви коли-небудь чули, і багато про які ви не знаєте — досі.Якщо ви хочете дізнатися, як їхні експерти оцінюють 10 найкращих різдвяних фільмів, перегляньте поточний рейтинг на веб-сайті «Це подкаст». Вони найкращі люди, щоб судити.

5. Різдво минуле (Christmas Past)

Вам сподобається популярний подкаст Christmas Past, якщо вас цікавить минуле. Браян Ерл глибоко занурюється в захоплюючу історію ваших улюблених різдвяних традицій. Усе добре досліджено та подано з легким дотиком, що робить його ідеальним для прослуховування під час прикрашання ялинки чи пакування різдвяних подарунків.