Головна Суспільство Різдвяні Гральні Автомати Під Виглядом Санти

Різдвяні Гральні Автомати Під Виглядом Санти

Святковий сезон офіційно настав, і ми не можемо бути в більшому захваті. Ми не скрудж, тому ділимося нашим списком найпопулярніших різдвяних автоматів, щоб створити вам веселий настрій.

Нас не хвилює, був ти неслухняним чи добрим. Ми склали наш список слотів на різдвяну тематику, в які ви можете пограти на космолот, перевірили його двічі, і ось що ми підготували для вас цього грудня.

KA Gaming’s Xmas Wishes

Помічники Діда Мороза взялися за роботу в барабані 5×4, слоті з 50 лініями виплат, Xmas Wishes від KA Gaming. Дикі символи, безкоштовні обертання, символи розкиду та символи заміни працюють разом, як нетерплячі ельфи, щоб гарантувати, що ви збираєте ці виграші під ялинкою.

Вибудуйте 3 або більше символів розкиду, і ви запустите до 30 безкоштовних обертань.

Під час безкоштовних обертань функція дзвоника активує символи з великою кількістю стопок. Ви також отримаєте вигоду від повторних обертів, які активуються, коли ви набираєте чотири складених диких символів. Це ще не все: раунд безкоштовних обертань також містить функцію накопичення виграшу.

BetSoft’s Take Santa’s Shop

5-барабанний 4-рядний крипто слот BetSoft, Take Santa’s Shop, принесе вам настільки значні виплати, що ви миттєво наповните свою різдвяну панчоху.

Ви потрапите в список неслухняних, але це цілком нормально. Допоможіть грабіжнику розграбувати магазин, і ви будете дзвонити всю дорогу до банку.

Навіщо чекати, поки запустяться безкоштовні обертання, якщо замість цього їх можна купити? Функція «Купити» робить це можливим. Ваші безкоштовні обертання будуть завантажені, і ви зможете контролювати кількість диких символів, які ви бачите за обертання.

BetSoft’s A Christmas Carol

Якщо ви були шанувальником Діккенса, то цей слот стане справжнім задоволенням. Ця класична історія оживає в «Різдвяній пісні» BetSoft.

Три привиди звинуватили Ебенезера Скруджа за його жорстокість. Однак це працює на вашу користь. Кожен з них приносить щось особливе на барабани:

  • Ghost of Christmas Past винагороджує вас безкоштовними обертаннями, коли барабани обертаються назад
  • The Ghost of Christmas Future також присуджує безкоштовні обертання, але цього разу барабани повертаються вперед, коли вони присуджують їх
  • Привид різдвяного подарунка, який може виникнути під час безкоштовних обертань, може перетворитися на диких індиків і додати ще більше виграшів.

Reevo’s Christmas Farm

Різдвяна ферма Reevo наповнена святковими тваринами, які вишикуються на барабанах і додадуть щедрі виграші на баланс вашого рахунку.

Виставте 3 або більше курчат на барабанах, і ви активуєте бонусний раунд безкоштовних обертань.

Dragon Gaming’s Gifts From Santa™

Dragon Gaming подбали про те, щоб Різдво не було лише раз на рік. Каскадні барабани, множники, дикі символи та безкоштовні обертання збільшать ваш банкрол і дозволять вам почуватися весело цілий рік.

Складіть виграшну комбінацію, і ви розблокуєте нову функцію, а Санта щоразу додаватиме випадковий приз до вашої панчохи.

Граючи в Gifts from Santa™, ви можете помітити, що в грі є каскадні барабани, а також щоразу, коли ви виграєте, рука Санти простягається й кладе подарунок в одну з панчох.

Є більше! Функція «Подарунки від Санти™» включає гру з безкоштовними обертаннями, де барабани 5×3 перетворюються на барабани 5×4, які потім розблокують додаткові 10 безкоштовних обертань.

Fugaso’s Santa’s Jingle Wheel

Зустрічайте святковий сезон із дзвінкими звуками, граючи в слот Fugaso, Santa’s Jingle Wheel.

Відомий своєю щедрістю цієї пори року, цього разу Санта стає ще більшим. У цьому слоті він діє як дикий і може запускати повторні оберти, щоб додати ще більше виграшів.

Вибудуйте 3 або більше Санта-Диків наприкінці функції повторного обертання, і ви додасте множник, щоб вивести ці перемоги на наступний рівень. Існує множник до 10x.

Виграйте до 1650 разів більше вашої ставки та отримайте бонуси завдяки бонусному колесу, множнику, випадковим диким символам, додатковим диким символам, повторним обертанням і диким символам.

Вибудуйте в лінію 3 або більше Santa Wilds наприкінці функції повторного обертання, і ви додасте множник, який підніме ці виграші на наступний рівень. Можливий множник до 10x.

Виграйте у 1650 разів більше своєї ставки та отримайте бонуси завдяки бонусному колесу, множнику, випадковим диким символам, додатковим диким символам, повторним обертанням та диким символам.

Додайте більше свят у свій святковий сезон за допомогою безкоштовних обертань WAGMI

Ми запакували в подарункову упаковку 40 безкоштовних обертань на ігровому автоматі Aloha Christmas, які ви можете розгорнути, внісши депозит за допомогою коду XMASWAGMI?