Головна Суспільство Про переваги використання фальцевої покрівлі від Євробуд

Про переваги використання фальцевої покрівлі від Євробуд

Фальцева покрівля відома у сфері покрівельного будівництва, як еталонний зразок вишуканого стилю та гарантія герметичності. Безліч інших покриттів ніколи не порівняються із нею у питанні того, наскільки дах захищено від протікання. Можливим це стало саме завдяки особливому формату замків, що формуються під час монтажу покриття.

Які переваги фальцевої черепиці варті уваги

Низка переваг, притаманних фальцевій покрівлі, суттєво підвищує рейтинг довіри до даного покриття серед домовласників. Однак за рівнем популярності вона значно поступається іншим матеріалам, зокрема, бітумній та металевій черепиці. Серед властивостей, що надають переваг матеріалу у порівнянні з іншими, найбільш вагомими є:

  • Невелика вага. Оскільки фальцева покрівля може виготовлятися з різних видів металу, то і ваговий показник може варіюватися в діапазоні від 4 до 8 кг на метр квадратний. Але такі цифри є цілком прийнятними та не потребують додаткових робіт по укріплення каркасу дахової конструкції. Також є можливість використовувати існуючу кроквяну систему, оскільки вона цілком витримає подібне навантаження покрівельного матеріалу.
  • Неповторний вигляд даху. Зовнішні параметри гарантують неперевершений результат – ваш дах отримає достойне оформлення, та буде тривалий час зберігати колір. Нічого зайвого в дизайні та стриманий вигляд покриття пасує до будь-яких фасадів та для різних будівель.
  • Герметичність. Фальцева покрівля після монтажу перетворюється на цілісне покриття, що має найвищий рівень захисту від протікання опадів. В даній характеристиці їй немає рівних серед усіх наявних покрівельних матеріалів, що є сьогодні у продажі.
  • Тривала експлуатація. Термін служби покрівлі може скласти від 20 до 50 років, а для деяких зразків і більше. На сайті eurobud.com.ua вказані технічні параметри продукції, в тому числі і очікуваний термін служби. Це важлива інформація для кінцевого споживача, тому її потрібно вказувати відразу.

Фальцева покрівля, зважаючи на свою текстуру та особливість монтажу, створює елегантний вигляд для даху та будівлі в цілому. Коли бачиш покрівлю з даного матеріалу, відразу оцінюєш, наскільки це вдале рішення та головне – актуальним воно буде і через десятки років.

Чим досягається герметичність фальцевої покрівлі

Особливий спосіб монтажу передбачає використання нестандартної системи з’єднання, що полягає у відсутності отворів в покрівельному матеріалі. Листи з’єднуються між собою замками вручну чи спеціальною машинкою. Тобто кінці листа ніби загортаються всередину і таким чином формується замок, доволі надійний, бо через нього неможливо проникнути опадам. Герметичність фальцевої покрівлі досягається за рахунок:

  • Спеціального замкового з’єднанню, що формує цілісну покрівлю.
  • Відсутності отворів, через які могла б проникнути волога під покрівельний простір.
  • Міцній структур листів, що доповнюється особливою системою кріплення їх між собою.