Головна Суспільство Повний перелік тих, хто не хоче покращити нам життя

Повний перелік тих, хто не хоче покращити нам життя

верховна рада

верховна радаМи вже повідомляли, що парламент відмовився підвищувати соцстандарти, а зараз до вашої уваги повний перелік, тих хто відзначився, і не голосував, чи був відсутній.

Отже, Партія регіонів не голосувала, практично, повним складом. З 193-х депутатів ухвалення відповідного законопроекту підтримали лише п’ять осіб: Олександр Лещинський, Анатолій Степаненко, Степан Глусь, Юрій Самойленко та Володимир Ярощук. Крім того, згідно з даними сайту парламенту, в сесійній залі були відсутні депутати-“регіонали”: Валентин Зубов і Сергій Головатий.

Не особливо відрізнилися від Партії регіонів у голосуванні їхні вічні опоненти з БЮТ-Батьківщина. 38 з 103 депутатів фракції були відсутні на роботі, 15 – не голосували. Утримався один – Василь Деревляний. Решта висловилися – за.
З 66-ти “нунсівців” документ підтримало лише 16 осіб. Двадцять один депутат не голосував, ще 29 – були відсутні на робочому місці.
Майже вся фракція КПУ (25 осіб) підтримала законопроект. Не голосувало троє: Спиридон Кілінкаров, Катерина Самойлик та Володимир Матвєєв.
Фракція Народної партії не голосувала за документ у повному складі. З 23-х позафракційних депутатів за документ проголосував лише Руслан Богдан.
Фракція “Реформи заради майбутнього” (20 народних депутатів) підтримала законопроект сімома голосами. Іван Плющ був відсутній. Не голосували: Петро Гасюк, Геннадій Задирко, Володимир Каплієнко, Юрій Крук, Павло Мовчан, Арнольд Радовець, Олександр Буджерак, Валерій Камчатний, Віталій Курило, Ігор Рибаков, Раїса Сорочинська-Кириленко і Тарас Чорновіл.
Як повідомлялося, документом передбачалося, що розмір прожиткового мінімуму з 1 жовтня поточного року підвищився б до 1494 гривень, з 1 грудня – до 1 525 гривень.
Варто відзначити, що, згідно з чинним законодавством, зокрема, нинішній редакції статті 21 закону “Про державний бюджет України на 2011 рік”, прожитковий мінімум на одну людину встановлено: з 1 жовтня – 934 гривні, з 1 грудня – 953 гривні. Пише UBR