Головна Суспільство Помилки під час вибору геймерського крісла

Помилки під час вибору геймерського крісла

Часто вибираючи крісло багато хто підходить до питання обгрунтовано, звертаючи увагу на параметри, характеристики, колір, проте все-таки через деякий час з’являється відчуття, що покупка, з вкладанням великих коштів була невдалою. Дізнаємося, стандартні моменти на які потрібно звернути увагу, перш ніж купити ігрове крісло

Вага

Багато покупців не звертає на параметр максимально допустимого навантаження, а дарма. Так, стілець при перевищенні не розпадеться у прямому сенсі, але термін роботи механізмів, регулювань та газліфту буде значно скорочено. У деяких випадках вони можуть перестати працювати одразу. Ліпше дотримуватися інструкції, залишати запас для міцності. Так, при дозволенному навантаженні 120 кг, вага гравця бажано повинна бути не більше 100 кг. Тому, якщо ваша вага 120-130 кг, краще купити ігрове крісло  параметру 150 кг.

Зріст

Ще один показник, про який забувають, адже у людей з високим зростом зовсім інше навантаження та точки вигинів хребта. Якщо спинка, максимальна висота, яку може дати газліфт і глибина сидіння «малі», це загрожує проблемами усім відділам хребта та швидкою стомлюваністю.

Матеріал оббивки

Часто складно визначитися, котра підійде, відштовхуйтесь не тільки від загальних характеристик та рекомендацій, врахуйте інші фактори. Шкіра не підходить власникам тварин та гравцям з мінімальною наявністю одягу. Замша буде все приймати на себе – пил, смітники, волосся. Чорне покриття, котре скоріше вибирається, при цьому виглядатиме зовсім не презентабельно. Тканина може швидко забруднитись, увібрати в себе все, що оточує геймера. Подумайте про це перед тим, як купити ігрове крісло.

Наворочений функціонал

Багато хто вважає, чим більше регулювань, можливостей, доповнень, тим краще, проте насправді більшість наворотів не використовується навіть гуру геймінгу. Найчастіше покупка ультра сучасного крісла закінчується «грою» з ним на максимум на кілька днів та поверненням до стандартного робочого функціоналу. При цьому втрачають в 2, а іноді 3 рази більше грошей, ніж спочатку придбати спрощену модель. Навіщо любителю RPG ігор підставка для керма, власнику акустичної системи вбудовані динаміки, а тому, хто має поряд ліжко підставка під ноги, адже все одно в такому положенні не розслабишся до кінця?

4D підлокітники

Їх також доведеться віднести до сумнівно важливих, звичайно, їхнє положення можна змінювати в 4-х напрямках, але чи так це потрібно, при цьому найчастіше моделі з подібним нововведенням коштують набагато дорожче. Краще на заощаджені гроші купити ігрове крісло з посиленими механізмами, покращеним газліфтом, регулюванням нахилу спинки.

Сподіваємося, тепер ви точно зможете стати власником найзручнішого геймерського крісла.