Головна Суспільство Тернопільські депутати бояться…. політики

Тернопільські депутати бояться…. політики

страх

страхЕксперт корпорації стратегічного консалтингу«Гардарика» Костянтин Матвієнко підкреслив, що політики, які зараз керують країною, усвідомлюють свою неадекватність завданням які стоять перед ними . Він зазначив, що це їх головна фобія, повідомляє УНІАН.

Також експерт зазначає, що політики бояться не вберегти свої статки. «Підсвідомо вони розуміють, що суспільство знає – ці статки награбовані. А якщо це так, то в суспільства виникне прагнення до націоналізації », – зазначив він.
За словами К. Матвієнко, фобії політиків матеріалізуються у високих парканах, будинках з колонами, в оточенні себе великою кількістю «челяді», яка допомагає їм відчувати себе комфортніше. «Вся політична прошарок боїться того, що суспільство, врешті-решт, усвідомлює, по Андерсену, що король гол», – пояснив експерт.
К. Матвієнко зазначає, що фобії політиків тягнуть за собою розчарування суспільства в державі як системі інститутів. Експерт переконаний, що політики приймуть такий закон про вибори, який фактично зробить неможливим участь громадян у виборчому процесі. «Через мажоритарну складову вони намагаються себе законсервувати», – підкреслив він.
К. Матвієнко зазначив, що для свого оточення політики створюють враження власної суспільної значимості, а частина політиків відчувають, що насправді вони не є якісними фахівцями у своїй справі. «Тобто, відчуття того, що ці громадяни не на своєму місці, – воно в них присутня постійно», – пояснив він.
У свою чергу соціальний психолог Олег Покальчук зазначив, що політики – це певна соціальна група, яка генерує свій страх з того моменту, коли вони в неї потрапили. Основними страхами політиків психолог називає страх викриття і можливість організованого соціального опору – соціального вибуху.