Від того, наскільки правильно Ви підготуєте холодильник до транспортування, залежить не тільки його збереження, а й Ваш спокій. Крім того, неправильна підготовка холодильника може призвести до витоку холодоагенту, що не тільки виведе прилад з ладу, а й завдасть шкоди навколишньому середовищу. Один грам холодоагенту здатний створити парниковий ефект, еквівалентний 1300-3800 грамам CO2.
Щоб перевезення холодильника пройшло без проблем, краще звернутись з цією задачею до спеціалістів, наприклад, www.davay-pereedem.com/ua/perevezennya-kholodilnika. Але, за належного підходу та дотримання низки нескладних правил, Ви зможете і самостійно перевезти свою техніку швидко, безпечно і без зайвого клопоту.
Як підготувати холодильник до перевезення?
- За 24-48 годин до перевезення повністю розморозьте холодильник і вимийте його. Вийміть усі продукти, полиці та ящики. Розморозьте морозильну камеру, прискорюючи процес гарячою водою. Після розморожування ретельно вимийте холодильник теплою водою з м’яким мийним засобом і насухо витріть, щоб уникнути неприємних запахів і цвілі.
- Обов’язково вимкніть холодильник від електромережі та дайте йому постояти з відкритими дверцятами щонайменше 12 годин. Це необхідно для повного випаровування вологи з його надр. Якщо перевозити непросохлий холодильник, то волога, що залишилася, може пошкодити електроніку і спровокувати корозію металевих деталей. Обов’язково ретельно просушіть ущільнювачі дверцят, щоб уникнути їхньої деформації та втрати герметичності.
- Закріпіть усі знімні частини холодильника (полиці, шухляди, дверні лотки тощо) скотчем або пакувальною плівкою, щоб вони не бовталися під час транспортування і не пошкодили внутрішнє оздоблення. Якщо деталі виймаються, то краще витягти їх і перевозити окремо, обернувши повітряно-бульбашковою плівкою або помістивши в коробку з м’яким наповнювачем (пінопластова крихта, папір тощо).
Як правильно упакувати холодильник, щоб не пошкодити під час перевезення?
Недостатнє або неправильне пакування може призвести до подряпин, вм’ятин, тріщин і навіть серйозних поломок. Згідно зі статистикою, до 80% пошкоджень великогабаритної техніки під час переїздів пов’язані саме з помилками в пакуванні. Тому поставтеся до цього процесу з усією відповідальністю.
Вам знадобляться такі матеріали:
- Пакувальна ковдра або плед;
- Повітряно-бульбашкова плівка;
- Скотч шириною 48-50 мм;
- Стрейч-плівка;
- Гофрокороб або листи картону;
- Пінопласт або підкладка зі спіненого поліетилену.
Оберніть холодильник пакувальною ковдрою або пледом і закріпіть скотчем для захисту від пилу, бруду і подряпин. Потім оберніть повітряно-бульбашковою плівкою у 2-3 шари, особливо кути та виступаючі частини, і зафіксуйте плівку скотчем для амортизації ударів.
Для надійності використовуйте стрейч-плівку. Виріжте з гофрокороба або картону прокладки для кутів, дна і верху холодильника, або використовуйте пінопластові куточки, щоб захистити від відколів.
Під час тривалого транспортування упакуйте холодильник у картонну коробку або оберніть поліетиленовою ковдрою для мінімізації вібрацій. Закріпіть мережевий шнур ззаду холодильника скотчем або обмотайте його навколо кронштейна.
Якщо ж Ви не хочете витрачати час на самостійну підготовку та пакування приладу, краще просто викликати службу вантажного таксі www.davay-pereedem.com/ua/vantazhne-taksi-kyiv.