Головна Суспільство Переваги нятяжних стель

Переваги нятяжних стель

Стелі в гостинну
Натяжна стеля в зал

Натяжна стеля – альтернатива традиційній підвісній стелі, ефективна в багатьох комерційних і житлових будівлях.

Натяжна стеля складається з плівки, натягнутої через кімнату та прикріпленої до доріжки, встановленої навколо стін на кілька дюймів нижче існуючої стелі.

Ніхто не стане стверджувати, що звичайний гіпсокартонна або підвісна плиткова стеля – це витвір мистецтва. Натомість ваша натяжна стеля https://gcdesign.com.ua/odessa може стати центром усієї кімнати. Як елемент дизайну інтер’єру вона мають майже необмежені можливості.

Що робить натяжна стеля?

  • Натяжна стеля – відмінний спосіб:
  • Приховати труби та повітропроводи
  • Приховайте гнилу штукатурку або ліпнину стелі
  • Зробити декоративну функцію стелі
  • Створити середовище без обслуговування
  • Поліпшити акустику

Як створюються натяжні стелі?

Основними складовими натяжної стелі є напівприхована доріжка по краях кімнати і легка мембрана, яка кріпиться до цього каркасу.

Більшість еластичних матеріалів наразі виготовлені на основі ПВХ, але інші мембрани знаходяться в розробці.

Пристосування приварюються до мембрани під час виробництва, і вони кріпляться до рами, щоб забезпечити щільне, надійне покриття. Під час монтажу мембрана нагрівається, що дозволяє їй «розтягуватися». У міру охолодження стелю натягують, створюючи ідеальну обробку.

Не всі натяжні стельові конструкції покривають всю кімнату. Використовуючи наш досвід і передові стельові мембрани, Waverley може включати в дизайн криві, склепіння, куполи та інші форми. Монтажник виготовляє металевий каркас необхідної форми та вішає його на бетонну плиту стелі, а потім натягує на нього полотно. Це означає, що, як видно в цій лондонській офісній будівлі, стеля може бути створена будь-якої форми, навіть включаючи вирізи, щоб виявити труби вище в поєднанні з яскравими освітлювальними приладами.

Навіщо встановлювати натяжну стелю?

Кожне приміщення має оптимальну висоту стелі для мешканців. Натяжна стеля дозволяє дизайнерам інтер’єру точно розташувати стелю. Занадто низька – може зробити простір пригнічуючим. Занадто висока кімната може здаватися холодною.

Після установки така стеля маскує будь-які недоліки конструкції над мембраною. Натяжна стеля встановлюється швидше і часто дешевше, ніж звичайна конструкція підвісної стелі, оскільки враховуються витрати на монтаж, штукатурку та оздоблення.

Безпечно встановлювати такі світильники, як світлодіодні світильники, люстри, волоконна оптика, коробки з підсвічуванням у мембрану та за нею. Також легко встановлюються вентиляційні отвори для кондиціонування повітря, димова сигналізація та спринклерні головки.

Ще одна їхня перевага — простота. Матеріал не линяє, не розшаровується і не лущиться; на ньому не з’явиться пліснява, і його не потрібно буде перефарбовувати кожні кілька років. Коли доріжка буде на місці, якщо ви хочете змінити дизайн, просто змініть мембрану.

Це практичні причини. Багато дизайнерів просто встановлюють натяжну стелю через практично необмеженого діапазону візуальних і текстових можливостей, які вони надають.

Стилі натяжної стелі обмежені лише фантазією

Натяжна стеля з підсвіткою

Натяжна стеля з підсвічуванням створює ефектний фон для інтер’єру робочого місця та готелю. Ваш бажаний стиль освітлення можна закріпити на місці, перш ніж натягнути відповідну мембрану. Дизайнери створюють рівномірні або змінні світлові ефекти, змінюючи властивості світлорозсіювання мембрани.

Дзеркальна стеля

Дзеркальні стелі можуть дивовижно виглядати як в сучасних будинках, так і в бізнес-приміщеннях і готелях. Вони створюють ілюзію більшого простору та підвищують рівень природного освітлення всередині будівлі.

Дзеркальна натяжна стеля базується на розтяжній мембрані з відмінними відбиваючими властивостями, яку Waverley може надати клієнтам.

Акустична стеля

Одним із найпривабливіших способів управління акустичними властивостями приміщення є придбання натяжної стелі, спеціально розробленої для зменшення реверберації та покращення якості звуку.

Акустичні натяжні стелі пропонують чотири різні стилі перфорації для створення найефективнішого контролю звуку в кімнаті. Ви можете ще більше підвищити загальну акустичну продуктивність, встановивши ізоляційні матеріали за мембраною.

Принтована стеля на замовлення

Для багатьох дизайнерів головною причиною використання натяжної стелі є художні можливості, оскільки вони друкують малюнок на полотні. Якщо ви хочете імітувати Сикстинську капелу без довгих місяців розпису, виберіть натяжну стелю з друкованим малюнком на замовлення.

Також багато фірм люблять додавати логотип своєї компанії до дизайну інтер’єру або вимагати виготовлення стелі на замовлення з фотодруком творів мистецтва, фотографіями чи мальованими ілюстраціями.

Знову ж таки, результат не потребує обслуговування та довговічний. І змусить ваших відвідувачів говорити про побачене довго.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here