Головна Суспільство Перегрів iPhone 12 Pro: чи потрібен пристрою ремонт?

Перегрів iPhone 12 Pro: чи потрібен пристрою ремонт?

Apple вирішили відмотати час назад, подарувавши дванадцятому поколінню дизайн п’ятірки. Гадаємо, багато хто ще пам’ятає ці компактні девайси з гострими краями. За це, власне, їх тоді і полюбили. Тому виробник вирішив додати трохи ностальгії в новий смартфон.

Головна увага традиційно прикута до про-версії. Адже саме ця модель отримала більш потужний процессор та оновлений блок камер. Але, в цього айфона є свої слабкі місця.

Телефон, який гріється ні для кого не новина. Він гарячий, коли підключаємо його до мережі, коли граємо в ігри чи дивимося фільми. А що робити, коли він сильно гарячий і при цьому зависає та вимикається без причини? Які проблеми провокують подібну несправність? І коли треба звертатися до майстрів сервісного центру 2Мас для діагностики?

Використання бездротової зарядки

iPhone здатний сам регулювати температуру, коли підключений до wireless charging. Але винятком може служити використання дешевих китайських аналогів. По-перше, вони виконані з неякісних матеріалів, які не прослужать довго. По-друге, можуть нанести шкоду акумуляторній батареї, прискоривши її зношення.

Відеоігри

Всі ми любимо грати в ігри. Сильної шкоди вони смартфону не несуть. Краще після закінчення процесу гри її закрити, а не свайпнути, як багато хто звик. В такому разі вона все ще буде активна і провокуватиме перегрів корпусу айфона 12 Про.

Зношена батарея

АКБ має свій життєвий цикл, так званий термін придатності. В середньому запчастина розрахована на 4-5 років активного використання. Потім починається процес зносу. В такому разі знадобиться ремонт iPhone 12 Pro. Корисні поради, які допоможуть вберегти батарею:

  • Обмежте використання енергоємних додатків.
  • Коли телефон підключений до мережі, краще не запускайте фільмів, серіалів, ігор.
  • Користуйтеся тільки оригінальним комплектом зарядного пристрою.

Залиття

Залиті девайси зустрічаються доволі часто серед користувачів. Дванадцяте покоління захищене від потрапляння вологи по стандарту iP68. Тобто, гаджет можна занурювати у воду до 50 метрів. Але, це не поширюється на телефони, які падали. Після сильного удару шар захисту руйнується. Між дисплеєм та основною частиною корпусу утвориться щілина, куди потрапить вода. Почнеться процес окиснення мікросхем. Запчастини iPhone 12 Pro почнуть виходити з ладу. Першою страждає батарея та крихкі шари материнської плати. Процедура відмиву в СЦ розроблена спеціально для усунення згубного впливу вологи на внутрішні компоненти айфону. Тому радимо не сушити телефон феном та не занурювати його в рис. Користі від цих дій мало, а проблем побільшає. Віднесіть краще спеціалістам сервісу. Майстри проведуть якісну діагностику. Визначать рівень пошкодження, оглянуть кожну деталь, запропонують шляхи їх вирішення.

Для запису на візит до менеджерів сервісного центру 2Мас можете скористатися сайтом. В правому верхньому кутку залиште свій контактний номер телефону, ім’я для зворотнього зв’язку.