Головна Суспільство Parimatch Foundation дбає про здорове майбутнє українців

Parimatch Foundation дбає про здорове майбутнє українців

Міжнародний холдинг Parimatch у країнах присутності свого бізнесу започаткував соціальний проект — благодійний фонд  Parimatch Foundation. Це приклад успішної соціально відовідальної бізнес стратегії майбутьнього. Корпоративна соціальна відповідальність це не лише один із елементів бізнес стратегії це бізнес-інструмент який легко інтегрувати у діяльність компанії.

Міжнародна благодійна організація Parimatch Foundation https://parimatch.foundation/ з’явилася у 2019 році як частина глобальної стратегії КСВ Parimatch Tech. Це некомерційна організація, керована командою професіоналів, які прагнуть втілити реальні системні зміни. Фонд допомагає місцевим громадам у країнах, де працює компанія. Зусилля фонду Parimatch сприяють здоров’ю та добробуту суспільства, надаючи рівні можливості в навчанні та спорті для всіх дітей, незалежно від фізичних здібностей чи соціально-економічного статусу.

В Україні фонд реалізує три комплексні програми:

“Так, я можу!” має на меті підтримку дітей з обмеженими можливостями та особливими освітніми потребами шляхом залучення їх до занять спортом;

«Нова фізична культура» розвиває і пропагує фізичне виховання в школах для заохочення дітей до фізичної активності;

«Спортивний наставник» прагне надати всім дітям, незалежно від їхнього соціального походження, можливість реалізувати свої таланти та йти за своїми мріями.

Важливо розуміти, що кожна спільнота має свої специфічні потреби, які можуть значно відрізнятися. З цієї причини кожна програма має бути адаптована до місцевих особливостей і в той же час відповідати основним цілям і стратегіям. Хорошим прикладом такої локальної адаптації є програма «Boost4Best», започаткована Parimatch Foundation на Кіпрі у співпраці з Олімпійським комітетом. Зрозумівши, що кіпрські спортсмени довгий час не досягали успіхів у високоефективних видах спорту, Parimatch Foundation запропонував майбутнім чемпіонам чудову можливість тренуватися та продовжити професійну спортивну кар’єру, що, безсумнівно, допоможе нації здобути більше олімпійських медалей.

Приклади найпотужніших компаній світу наочно демонструють, що коли бізнес шукає нові способи стати соціально відповідальним та екологічно чистим, він приходить до інновацій, які в кінцевому підсумку зміцнюють капітал бренду, підвищують мотивацію співробітників і часто примножують дохід компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here