Головна Суспільство Особливості сучасних промислових воріт

Особливості сучасних промислових воріт

Якісні та надійні промислові ворота є невід’ємною частиною компаній і установ, що працюють у сфері автосервісу, екстрених викликів, логістики, вантажоперевезень та у інших галузях, які вимагають оптимальних умов зберігання та руху транспорту на території. Тому ті, хто очікує на високу міцність і надійність та оптимізацію робочого простору, мають звернути увагу на автоматичні промислові ворота від компанії “АЛЮТЕХ”, офіційним дилером якої є Ролетно-воротна компанія – https://rvcompany.in.ua/vorota/promislovi_vorota/ .

Однією зі технологічних новинок продукції зазначеного бренду є наявність захисту від защемлення пальців – а це є однією з норм європейської безпеки (сертифікат відповідності EN 12604). В свою чергу, за допомогою прошарку адгезійного лаку товщиною у 12 мкм уникається здуття полотна, в основному, через несприятливий вплив прямих сонячних променів.

Особливості моделі ProTrend

Ця модель є популярним рішенням, тому що Вас здивує приємна ціна на секційні промислові ворота ПроТренд. Вони поширені завдяки наступним характеристикам:

  1. Сендвіч-панель цих воріт має товщину у 40 мм, а деталі виготовлені із оцинкованої сталі;
  2. 25 000 циклів «підйому-опускання» є базовим ресурсом для пружин моделі ProTrend, однак його можна розширити до 100 000 циклів;
  3. Монтаж цієї моделі може бути за 10 різними типами, враховуючи, що ворота можуть мати максимальний розмір 7 на 6 м, з кроком у 5 мм;
  4. Системи безпеки включена у базовий комплект цих промислових воріт.

Варто також зазначити, що листи з внутрішнього та зовнішнього боку воріт, які виготовлені зі сталі, напрочуд міцно з’єднані між собою знизу та зверху чотирма шарами металу у місцях кріплення. Такий конструкторський підхід не допускає розшарування панелі від тривалого попадання прямих сонячних променів: https://rvcompany.in.ua/vorota/promislovi_vorota/ .

Промислові сендвіч-панелі ProTrend володіють високими антикорозійними властивостями завдяки шарам грунтовки і цинку товщиною у 5-7 мкм і 12 мкм. А загалом, все покриття вирізняється довговічністю, тому що спеціальні поліамідні частки наносяться на на лицьовий бік панелі. Таке поліуретанове покриття захищає від подряпин і теж, в свою черг, у підвищує стійкість до корозії воріт у цілому.

Модель Protrend також має оптимальні показники теплоізоляції із коефіцієнтом опору теплопередачі у 0,87м² °C/Bт.

Переваги моделі ProPlus

У якості експертного рішення “Алютех” представляє модель ПроПлюс. Якщо Ви бажаєте купити промислові ворота, то необхідно відмітити, що на додачу до переваг ProTrend, ProPlus володіє такими перевагами:

  1. Товщина сендвіч-панелі становить вже 45 мм.
  2. У конструкції підвищена теплоізоляція – 1,0 м² °C/Bт, що відповідає аналогічному коефіцієнту опору теплопередачі цегляної стіни із товщиною у 65 см.
  3. Деталі воріт виготовлені у цій комплектації із нержавіючої сталі, для того, щоб забезпечити максимальну довговічність.
  4. А, в свою чергу, найбільш допустимий розмір воріт ProPlus може бути 8000х7000 мм.

Ціна на такі промислові ворота звісно буде трішки вищою. Уся актуальна інформація щодо продажу та встановлення промислових воріт подана на сайті Ролетно-воротної компанії – https://rvcompany.in.ua/vorota/promislovi_vorota/ . Купівля якісних промислових воріт забезпечить близько 17 років інтенсивної експлуатації механізму, а також дозволить зекономити на опаленні. Тому, обирайте якісний товар та компетентних фахівців для його встановлення задля надійності, безпеки та оптимізації Вашого робочого простору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here