Головна Суспільство Недоліки дисплея Amoled: смуги і згорілі пікселі

Недоліки дисплея Amoled: смуги і згорілі пікселі

Дисплеї Amoled завойовують світ електроніки, і все частіше великі компанії оснащують ними свою продукцію. Першою освоїла цю технологію відома корейська компанія, яка на даний момент використовує подібні дисплеї для телефонів Samsung. 

На жаль, у цих комплектуючих є не тільки маса переваг, а й деяка кількість недоліків, а їхня сила часто стає слабкістю. Перш ніж ми розглянемо недоліки дисплея Amoled, давайте дізнаємося його характеристики.

Магія Амолед екранів

 Цей тип дисплея оснащений активною матрицею, завдяки якій кожен піксель активується окремо.

Відповідно до встановленої схеми здійснюється подача напруги на матеріали катода й анода. Це активує органічний шар між ними, внаслідок чого пікселі на цих дисплеях вмикаються і вимикаються втричі швидше, ніж, наприклад, у традиційних екранах. 

 Використовувана Amoled технологія передбачає те, що такий екран забезпечує відмінне візуальне сприйняття як при перегляді фотографій, фільмів, так і при грі в улюблені ігри. Картинка виходить більш яскравою і «живою».

Технологія Amoled також забезпечує набагато швидший час відгуку, вищу частоту оновлення картинки і більш насичені кольори. Користувачі відзначають широкий кут огляду і менше споживання енергії батареї.

Не такий хороший Амолед, як може здатися

 Однак обговорюваний дисплей не позбавлений і недоліків, до яких можна віднести:

  • виникнення кольорових смуг під час нагрівання екрана, які заважають повсякденному використанню телефону;
  • вигорілі пікселі мають характерне світіння, якого за фактом не повинно бути в дисплеях подібного рівня.

 Виробники смартфонів, що використовують дані типи екранів, вказують, що причиною подібних несправностей вважається занадто інтенсивне використання пристрою і тривале перебування екрану в активному стані на максимальній яскравості.

 Однак це доволі проблематично для користувачів, які використовують смартфон не лише для дзвінків, а й вбачають у ньому багатофункціональний мультимедійний пристрій, що дає змогу переглядати світлини, фільми, музичні кліпи чи запускати ігри. З безпосередньо і пов’язана тривала робота дисплея в активному режимі.

 Таким чином, при прояві подібних несправностей дисплей потребує заміни, оскільки відновленню він не підлягає. Скоритатись послугой “Замiна дiсплейного модуля” рекомендуемо тут https://www.aks.ua/uk/remont-telefony/zamena-display.html