Головна Суспільство Нас скоро буде 35 мільйонів….

Нас скоро буде 35 мільйонів….

населення

населенняЯ думаю ситуація в Україні буде чимось нагадувати Ноєв ковчег: хтось сяде і відпливе, а хтось залишиться та вимре – фізично та інтелектуально. Буде негативна селекція, залишиться десь 35 мільйонів. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив соціальний психолог Олег Покальчук.
Крім того, за його словами, акції чорнобильців, які відбувалися біля Верховної Ради – це не протести, а вияв невдоволення.
“Можливий результат незадоволення: дайте нам грошей і крапка. А звідки їх взяти нас не цікавить. Грошей не дадуть навіть якби були”,- зауважив експерт.
“Для того ж, щоб відбулися справжні протести повинен бути мотив для дій, але його немає. Є мотив для незадоволення: не подобається влада, але покажіть мені країну, де людина скаже, що їй подобається влада? Всі будуть нарікати. От нещодавно я проїхав кількома європейськими країнами і всі кажуть: от така влада, такий уряд нам тяжко живеться”, – підкреслив соціальний психолог.
“Вони (українці – Ред.) не бачать перспективи, бо єдина перспектива, яка з цього випливає – це підвищення власної відповідальності”, – додав Олег Покальчук.
Експерт також наголосив, що українці в більшості випадків переконані, що їх надурять.
“І цьому вже є підтвердження. Це ще більше обвалює потенціал протестних дій….Я думаю ситуація в Україні буде чимось нагадувати Ноєв ковчег: хтось сяде і відпливе, а хтось залишиться та вимре – фізично та інтелектуально. Буде негативна селекція, залишиться десь 35 мільйонів”, – резюмував Олег Покальчук.
Як зазначають соціологи, понад половина українців готові взяти участь в акціях протесту. В той же час експерти наголошують, що готовність взяти участь в акцях протесту не означає обов’язкової участі у них.