Головна Суспільство Найкращі смартфони першої половини 2024 року

Найкращі смартфони першої половини 2024 року

2024 рік уже встиг відзначитися декількома флагманами, які точно зацікавлять споживача, що стежить за новинками у сфері гаджетів. Вирішивши купити телефон, який відповідає сучасним стандартам індустрії, корисно буде ознайомитися з моделями, які точно варті уваги шанувальників технологічних пристроїв.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Остання лінійка Samsung Galaxy відзначилася щільною інтеграцією ШІ в усі моделі відразу. Конфігурація Ultra стала найбільш преміальною з них. У деяких оглядах цю модель взагалі називають найкращим зі смартфонів сьогодення на ОС Android. Вбудований штучний інтелект Galaxy AI має такі генеративні можливості:

  • переклад прямої мови під час телефонних дзвінків у режимі реального часу;
  • пошук об’єктів у Google за зображенням із камери;
  • редагування та транскрибування фотографій.

Додати до цього 6,8-дюймовий AMOLED-дисплей і легкий титановий корпус — і можна сміливо робити передбачення щодо звання одного з найбільш вражаючих смартфонів року.

iPhone 15 Pro Max

Ще один красномовний приклад того, як потрібно підходити до створення смартфонів преміумсегмента. На заміну корпусу з неіржавної сталі прийшов титан — і як відзначають в оглядах, це покращує враження від експлуатації та дозволяє девайсу зручніше лежати в руці.

Також варто звернути увагу на оновлений порт USB-C. Завдяки йому заряджання акумулятора стає значно швидшими. Крім цього, роз’єм дозволяє передавати дані на портативний SSD, а також підключатися до зовнішнього 4К-монітора. Ці особливості суттєво спростять професійну діяльність для виробників контенту.

Google Pixel 8a

За потреби придбати флагманський телефон за вигідною ціною слід приділити увагу цій моделі. Серед особливостей варто виділити 6.1-дюймовий OLED-дисплей із частотою оновлення до 120 Гц та камерний модуль на 64 Мп. Варто також взяти до уваги можливості штучного інтелекту від Google. Наприклад, функція «Best Take» покликана покращувати групові фотографії, дозволяючи кожному вибрати найбільш прийнятний вираз обличчя. Водночас функція «Audio Magic Eraser» видаляє непотрібні фонові шуми з відео.

Окремої уваги варта анонсована 7-річна підтримка програмного забезпечення девайсу. Для прикладу, для лінійки 7а строк підтримки становив лише 3 роки. Тож якщо потрібно зробити вибір на користь пристрою, що через декілька років не втратить своєї актуальності, можна придивитися до Google Pixel 8a.

OnePlus Open

Тренд на створення розкладних смартфонів не обійшов стороною і OnePlus. Експерти відзначають значно кращий баланс між формою та розмірами серед конкурентів. 7,8-дюймовий дисплей орієнтований на мультизадачність. Чого тільки варта програмна опція Open Canvas, що дає змогу відкрити 3 застосунки одночасно. Під час використання одного з них 2 інші автоматично переміщаються вбік, готові за потреби знову з’явитися.

Потрійний камерний модуль робить фотографії та відео з акцентом на синіх і помаранчевих відтінках. Створювачам контенту, що люблять кінематографічну постановку, таке особливо припаде до душі.