Головна Суспільство На Тернопільщині стрімко розвивається сімейна медицина

На Тернопільщині стрімко розвивається сімейна медицина

лікарняТернопільська область посідає четверте місце у державі з розвитку сімейної медицини. Про це під час регіональної науково-практичної конференції на тему: “Найбільш розповсюджені захворювання в практиці сімейного лікаря ” повідомила перший заступник начальника головного управління охорони здоров’я ТОДА Лідія Чайковська.

“Тернопільська область з розвитку сімейної медицини займає почесне четверте місце. Завдяки Тернопільському медичному університету ми маємо підготовлених висококваліфікованих фахівців, а також в області на базі ФАПів відкрито 5 навчально-медичних центрів, де студенти вузу можуть на практиці спробувати роботу сімейного лікаря. Проте, хочу зазначити, що на сьогодні залишаються вакансії сімейного лікаря, які чекають спеціалістів”–  сказала Лідія Чайківська.

Перший заступник начальника ГУОЗ також розповіла про реформи, які відбуваються у галузі охорони здоров’я області сьогодні та заплановані в найближчі роки. Зокрема, вона зазначила, що цьогоріч найбільша увага зосереджена на реформуванні первинної ланки медичного обслуговування населення, у 2013 році зміни впроваджуватимуться на вторинному рівні, а через кілька років  –  на третинному рівні, повідомляє прес-служба ГУОЗ ОДА.

Джерело: http://gazeta1.com