Головна Суспільство Міжнародні перевезення “Все включено”

Міжнародні перевезення “Все включено”

У світі глобалізації та розширення бізнесу за межі однієї країни важливо мати надійного партнера для здійснення міжнародних перевезень. Однією з передових та зручних опцій є міжнародні перевезення

Давайте детальніше розглянемо всі можливі послуги цього сегмента та їх основні переваги для вашого бізнесу.

Міжнародна доставка збірних вантажів в Україну

Перевезення невеликих партій товарів для різних клієнтів в одному спільному контейнері чи транспортному засобі в одному напрямку відоме як доставка збірних вантажів. 

Такий спосіб доставки є економічно вигідним, оскільки немає потреби у виклику окремого транспортного засобу або повнорозмірного контейнера для невеликої партії товарів. А вартість транспортування розподіляється між усіма одержувачами, чиї товари перебували в складі збірного вантажу.

Митне оформлення вантажів

Цей процес відбувається в рамках законодавства та призначений для фіксації ввезення чи вивезення продукції за межі країни. Митне очищення є трудомістким етапом, який передбачає оформлення великої кількості документів.

Тому, наприклад, компанія IMPORTHELP пропонує повний комплекс послуг із митного оформлення, надаючи клієнтам можливість скористатися послугою під ключ. Вони допомагають у вирішенні багатьох питань та проведенні ефективного митного оформлення товарів у найкоротший час. 

Аутсорсинг ЗЕД

Віддавши свої обов’язки іншим на аутсорс, ви звільняєте себе від багатьох непотрібних клопотів. 

Скористайтеся цією послугою і вам не доведеться поглиблюватися в усі тонкощі, витрачати час і енергію на таку важливу складову вашого бізнесу, як імпорт та експорт. Спрямуйте свої зусилля на основні функції вашої компанії, а всі аспекти, пов’язані з вашою зовнішньоекономічною діяльністю, віддайте професіоналам.

Мультимодальні перевезення вантажів

Це система організації та управління транспортним процесом, що використовує різні види транспорту (автомобільний, морський, повітряний, залізничний) під час одного перевезення вантажу з точки відправлення до пункту призначення. 

Однією з їхніх особливостей є використання перевальних терміналів. Весь процес транспортування товарів від постачальника до покупця здійснюється за єдиним договором перевезення, й відповідальність за безпеку вантажу покладається на перевізника протягом усього шляху до передачі одержувачу.

Морські контейнерні перевезення вантажів в Україну

Це найбільш економічний та перспективний вибір у сфері логістики. Він ідеально підходить як для великих корпорацій, так і для малих та середніх підприємств. Незалежно від конкретного варіанту, кожен етап морського перевезення оптимізовано, що суттєво полегшує завдання підприємців в Україні при доставці вантажів з-за кордону.

Міжнародні авіаперевезення 

Авіаперевезення вантажів – вигідний вибір для покупців дорогих товарів, оскільки витрати компенсуються швидкістю та надійністю. 

Великі авіаперевізники надають широкий спектр послуг, включаючи вантажоперевезення різних типів і обсягів. Зокрема, IMPORTHELP гарантує ефективні та доступні міжнародні авіаперевезення, особливо для косметики, обладнання, запчастин, прикрас та аксесуарів.

Міжнародні автоперевезення

Це ефективний спосіб транспортування товарів між країнами. Під час автоперевезення, логістика стає визначальним чинником, оскільки вона залежить від якості транспорту, його технічного стану та відповідальності водія. 

IMPORTHELP пропонує як автоперевезення із повним завантаженням цілої машини (FTL), так і доставку збірних вантажів (LTL). Їх спеціалісти розробляють схему транспортування, спрямовану на ефективність та швидкість, щоб забезпечити економію та оперативність отримання товару.

Внутрішньопортове експедування вантажів

Це комплексні логістичні операції, які здійснюються в межах порту для ефективного та швидкого переміщення товарів між різними транспортними засобами. Аутсорс-компанія, якій ви довіритеся, відповідає за всі аспекти логістичного ланцюжка та оформлення необхідних документів для доставки товарів до України.

Основна мета внутрішньопортового експедитора – організація безперешкодного вивезення товарів із порту для подальшого проходження митних формальностей. 

Міжнародні перевезення надають комплексний підхід для оптимізації міжнародної логістики. Компанії, такі як IMPORTHELP, пропонують рішення, що дозволяє підприємствам концентруватися на своїх основних функціях, довіряючи логістичні та митні процеси професіоналам. Економте свій час та ресурси у сфері зовнішньоекономічної діяльності.