Головна Суспільство Мікрострумовий догляд за обличчям: переваги

Мікрострумовий догляд за обличчям: переваги

Мікрострумовий догляд за обличчям використовує слабкі електричні сигнали для стимуляції м’язів і шкіри. Це має такі переваги, таку як усунення видимих ознак старіння: обвислої шкіри та тьмяності.

Дослідження показують, що мікрострумова стимуляція має кілька переваг, зокрема сприяє загоєнню ран, зменшує запалення, посилює кровообіг і покращує роботу м’язів. Крім того, на відміну від інших більш інвазивних процедур, догляд за обличчям мікрострумом не вимагає розрізів або анестезії.

Люди можуть мікротоки для обличчя купити для використання вдома або отримати професійне лікування у дерматолога чи косметолога.

Що таке мікрострумовий догляд за обличчям?

Мікрострумовий догляд за обличчям – це косметична процедура, під час якої людина використовує спеціальний портативний пристрій, щоб подати на обличчя невеликі струми електрики. Ці мікроструми стимулюють шкіру та м’язи з метою покращення зовнішнього вигляду людини.

Мікрострумові пристрої Alvi Prague мають два електроди на одному кінці, які подають електричний струм. Це не передбачає хірургічного втручання. Протягом усього лікування людина не спить і може негайно продовжувати свою звичайну діяльність.

Як працює мікрострумовий догляд за обличчям?

Мікрострумові пристрої працюють шляхом доставки електричного струму до м’язів і клітин шкіри. Ідея цього полягає в тому, що електричний струм нарощує м’язи обличчя, піднімаючи та підтягуючи шкіру.

Деякі компанії також стверджують, що мікрострумовий догляд за обличчям стимулює вироблення колагену, а окремі повідомлення свідчать про те, що люди можуть помітити різницю відразу після сеансів.

Стимулювати м’язи обличчя

Однією з головних переваг мікрострумової терапії є те, що вона стимулює м’язи обличчя. Їх стимуляція може допомогти обличчю виглядати підтягнутим і зменшити видимі ознаки старіння.

Професійні проти домашніх мікрострумових пристроїв


Професійні мікрострумові пристрої, як правило, потужніші, ніж домашні. Це робить їх небезпечними для використання вдома, але також означає, що вони можуть дати більш помітні результати.

Дерматологи та косметологи також можуть поєднувати мікрострумове лікування з іншими послугами, такими як маски для обличчя, сироватки та масажі. Вони можуть пристосувати це до чиїхось конкретних потреб для досягнення бажаних результатів.

Людям, які використовують мікрострумові процедури для обличчя вдома, можливо, доведеться використовувати їх постійно, щоб відчути результати. Також може знадобитися більше часу, щоб помітити еквівалентні результати через слабші струми.

Покращують кровообіг

Електростимуляція може покращити кровотік до шкіри. Це може покращити здоров’я клітин шкіри, зробити шкіру здоровішою або збільшити пухкість.

Швидке загоєння ран

Деякі дослідження показують, що стимуляція мікрострумом може сприяти загоєнню ран. Це може посилити кровообіг в області або зменшити запалення. Це може допомогти при хронічних ранах і виразках. Це також може допомогти з певними типами акне.

микротоки для лица купить