Головна Суспільство LISOD – онкологічна лікарня з повним циклом допомоги

LISOD – онкологічна лікарня з повним циклом допомоги

Онкологічна клініка LISOD в Києві єдиний приватний медичний заклад в Україні, що працює за міжнародними стандартами, що підтверджує високий рівень обслуговування онкологічних хворих і безпеку лікування.

Всі лікарі лікрні LISOD пройшли необхідне теоретичне навчання і стажувалися в відомих клініках зарубіжжя. У центрі онкології застосовуються передові досягнення американської та європейської медицини. Регулярно проводяться консиліуми з декількох фахівців для розробки плану лікування пацієнта, для консультації залучаються закордонні експерти. Також клініка співпрацює з провідними онкологічними центрами Ізраїлю.

Лікарі всіх спеціальностей клініки пройшли теоретичне і практичне навчання, відповідні стажування в онкоцентрах Ізраїлю, та володіють найсучаснішими технологіями діагностики та лікування пухлинних захворювань.

Мультидисциплінарна команда фахівців експертного рівня дозволяє підходити до лікування кожного пацієнта індивідуально, опрацьовуючи всі дрібниці і нюанси, щоб ніщо не могло перешкодити на шляху до одужання. Клініка здійснює діагностичні та ряд лікувальні променева терапія заходів, а в складних і рідкісних ситуаціях маємо можливість запрошувати лідерів думок – експертів з різних напрямків.

Всі види хірургічного та лікарського лікування здійснюються прямо в клініці.

Хіміотерапія і імунотерапія проводиться за останніми європейськими та американськими стандартами з використанням оригінальних препаратів.

Сучасні терапевтичні процедури в області радіоонкології – променевий терапевт у Києві

Щоб проводити променеву терапію з максимальною повнотою і безпекою пацієнта, центр використовує найсучасніші терапевтичні процедури, які підлягають постійному контролю якості. Це надзвичайно важливо, особливо в сфері радіоонкології, оскільки використовувана радіація може пошкодити не тільки злоякісніу пухлину, а й здорові тканини.

Команда клініки LISOD надає повний спектр послуг в області радіоонкологіі на найвищому рівні.

Супровід пацієнтів здійснюють:

  • досвідчений онкопсихолог, який допоможе впоратися з випробуваннями;
  • терапевти, неврологи, ендокринологи, які допоможуть компенсувати супутні захворювання;
  • дієтолог та консультант з харчування допоможуть відкорегувати дієту після лікування;
  • а також інші фахівці, які допоможуть впоратися з будь-якою ситуацією.

Крім безпосереднього лікування, у клініці уважно стежать за тим, щоб вирішення практичних питань, що турбують пацієнтів поза клінікою, дозволяло зберігати високу якість життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here