Головна Суспільство Контроль бізнесу та пальне зі знижкою: онлайн B2B кабінет для власників автопарків

Контроль бізнесу та пальне зі знижкою: онлайн B2B кабінет для власників автопарків

Хочеш підвищити ефективність управління автопарком? Тільки уяви: ти контролюєш кожного водія та використання ним пального, у кілька кліків формуєш бухгалтерські звіти, всі необхідні операції проводиш в електронному варіанті. При цьому маєш змогу отримувати пальне від найкращих АЗС за оптовими цінами. Ці переваги надає бізнес кабінет Toplyvo UA.

Пальне зі знижкою для твого бізнесу

Одна з ключових переваг сервісу — фіксована знижка на заправку авто у розмірі до 8% з урахуванням ПДВ. І на неї не впливає підвищення вартості пального на ринку. Через сервіс доступні заправки на таких автозаправних станціях: Глуско, Мотто, PPoil, Ovis, Chipo, Shell, Саноіл. Загалом це 672 комплекси. Адреси дивись за посиланням https://toplyvo.app/ua/b2b/

Усі клієнти сервісу отримують доступ до персонального кабінету. Маєш змогу нараховувати електронні талони на пальне водіям або надсилати кошти на їх придбання у мобільному застосунку Топливо ЮА. У розділі “Історія” переглядай усі дії співробітників: де, коли, наскільки вони заправляли автотранспорт. Для швидкого формування первинної документації, переходь у вкладку “Бухгалтерія”, зазнач необхідний часовий проміжок та завантажуй сформований звіт.

Зручна заправка для водіїв автопарку

Аби отримувати сертифікати на бензин, кожному співробітнику необхідно завантажити на телефон мобільний застосунок Toplyvo UA. Знайти його легко на платформах Play Market або App Store. Проходь легку реєстрацію, короткий інструктаж — і додаток готовий до використання. На головному екрані знаходяться електронні талони на пальне, які мають вигляд QR-коду. Водію на касі АЗК достатньо його пред’явити і заправити авто.

Для водіїв також стануть у пригоді додаткові функції застосунку. Розрахувати кількість пального для поїздки легко з калькулятором витрат. Вказуєш пункти відправлення та прибуття, витрати пального на 100 км. І додаток миттєво розрахує результат. Для швидкої орієнтації на місцевості стане у пригоді мапа найближчих заправних станцій, що представлені у застосунку.

Легкий старт

Щоб розпочати роботу та отримати паливо для бізнесу зі знижкою, заходь на сайт Toplyvo UA та перейди до розділу “Бізнес кабінет”. Проходь реєстрацію, зазначивши необхідні дані про своє підприємство. Завантажуй електронний договір, залишай свій підпис та відправляй документ знову у систему. Вітаємо, реєстрацію завершено! Тепер ти — наш новий користувач!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here