Головна Суспільство Кого вибрати для прибирання будинку? Приватний прибиральник або професійна клінінгова компанія.

Кого вибрати для прибирання будинку? Приватний прибиральник або професійна клінінгова компанія.

Знайти відповідного прибирача для вашого будинку – це важливе та відповідальне рішення. Деякі вважають за краще наймати окремого працівника для прибирання будинку, тоді як багато інших покладаються на команду клінінгової компанії. Проте всі прагнуть одного і того ж кінцевого результату – ідеально чистий будинок. Головне – розуміти, що в залежності від вашого вибору, у вас може вийде різний досвід.

Ось кілька речей, які слід враховувати під час ухвалення рішення про те, кого найняти для прибирання будинку. Перший та основний фактор – це навчання. Тут ви швидше за все виявите суттєві відмінності між індивідуальним прибиральником та командою професійних прибиральників. Хороша компанія з прибирання будинку направить своїх співробітників через строгу програму навчання, щоб переконатися, що кожен співробітник розуміє всі типи засобів для чищення, знає, який тип хімікатів підходить для певних поверхонь, а які можуть пошкодити, як застосовувати методи очищення, і як прибрати будинок швидко. та якісно. Хороша клінінгова компанія повинна переконатися, що її співробітники мають спеціальні знання і навички, перш ніж відправляти їх додому до клієнта. З іншого боку, індивідуальному прибирачеві, можливо, доведеться вивчити ці методи самостійно. Багато прибиральників будинку використовують власні миючі засоби клієнта. Якщо людина ніколи не користувалася будь-яким засобом для чищення або працювала з унікальним типом поверхні, їй або їй потрібно буде навчитися цьому, можливо, за ваш рахунок.

Вартість: індивідуальне прибирання будинку майже завжди коштує менше ніж послуги професійної клінінгової компанії. Часто ця різниця у вартості є привабливою для найму однієї особи. Проте, як і у випадку з багатьма іншими послугами та товарами, дешевший варіант може обійтися вам дорого. Індивідуальний прибиральник часто може стягувати меншу плату, відмовляючись від страховки, ліцензування або інших подібних вимог і використовуючи засоби для чищення власника будинку, замість того, щоб застосовувати свої власні. Хороша професійна клінінгова компанія може коштувати дорожче, але ви платитимете за безпеку, навички та навчання, страховку та гарантії добре виконаної роботи.

За інформацією ресурсу Firstcoasthome https://info.firstcoasthomepros.com/blog/5-big-differences-between-an-individual-house-cleaner-and-a-professional-house-cleaning-service каменем спотикання можуть стати юридичні питання: якщо ви вирішите найняти індивідуального прибирача, вас можуть почати розглядати як роботодавця для цієї людини, і вам потрібно надати підтвердження права на працевлаштування. Ці ситуації можуть стати складними для власника будинку, що нічого не підозрює. Наприклад, від вас можуть вимагати утримувати та виплачувати вашому прибиральникові середній дохід, соціальне забезпечення та багато іншого. Якщо вас це турбує, тоді найміть професійну службу прибирання будинку, співробітники якої захищені статусом компанії. Роботодавець проведе перевірку біографічних даних кожного працівника та встановить правильні обмеження щодо доходу, утримання та інших питань, про які домовласнику не слід турбуватися.

Проблеми зі страхуванням: професійні клінінгові компанії структуровані таким чином, щоб мати можливість захищати як співробітників, так і клієнтів у разі пошкодження особистих речей, у разі якщо прибиральник травмований на вашій власності тощо. Важко сказати, чи зможе індивідуальний прибиральник покрити витрати на ремонт чи заміну особистих речей.

Якщо ви живете в заміському будинку, то, напевно, ви знаєте – як складно самостійно прибрати такий величезний простір. Декому складно проводити генеральні прибирання у квартирах, що тоді думати про будинок. Або ваш будинок – це дача, куди ви приїжджаєте раз на місяць. Тоді справи ще гірші. Зазвичай, в які моменти прибирання – це останнє, про що хочеться думати, але бруд із вулиці та пил накопичуються і дачний будинок перетворюється на місце, непристосоване для комфортного життя. Один з кращих сервісів з прибирання квартир і приватних будинків України є компанія Уберем. Ви можете вибрати формат збирання самостійно, зробивши замовлення через сайт. У послуги компанії входять: базове прибирання (від 650 грн.), підтримка прибирання (від 450 грн.), прибирання після ремонту (від 35 грн. за кв.м.), миття вікон (125 грн.), хімчистка вдома ( від 199 грн.), генеральне прибирання квартири, прибирання будинку при коронавірусі, прибирання після пожежі, після потопу, прибирання будинків та котеджів, кухні та всілякі мийки. 

З базових пакетів, ви можете вибрати прибирання всієї квартири або оформити підписку на постійне прибирання клінерів, яка допоможе заощадити. Для того, щоб дізнатися, чи ретельно команда Уберем зможе прибрати ваш приватний будинок, перегляньте відео огляд будинку Катерини Осадчі, яка живе за містом. Її відео відгук можна переглянути на сайті ReviewAbout.Me, перейшовши за посиланням 0 негативних відгуків про Приберемо за вересень 2021 року (reviewabout.me). Катерина живе в будинку з 2 маленькими дітьми, тому їй був необхідний приватний підхід зі щадними хімікатами, чи вона задоволена послугами ви можете побачити на сайті. Але, можливо, вас цікавить персональний підхід, і ви шукаєте свого особистого помічника у справах прибирання. Допустимо, ви ніколи не користувалися послугами клінінгових компаній раніше і захотіли спробувати, але не можете порахувати, скільки коштуватиме прибирання триповерхового будинку і як довго вона займе. Плюс, ви не довіряєте клінерам, думаючи, що вони можуть забрати особисте майно. Скористайтеся чат-ботом від Ask.Direct 🅰 Не читайте відгуки про «УБЕРЕМ», спілкуйся з реальними клієнтами в 🅰Ask.Direct!. За допомогою бота ви:

1)  Потрапите в чат у зручному для вас месенджері (наприклад, у Телеграмі);

2)  Чи зможете вибрати клієнта, що сподобався, сервісу Уберем (того, хто випробував на собі прибирання приватного будинку);

3)  Почнете з ним спілкування у форматі листування;

4)  Отримайте відповіді на будь-які питання (ціни, страховка на прибирання, використовувані хімікати і т.д.);

5)  Залишитесь задоволеними та заощадите свій час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here