Головна Суспільство Хто обслуговує ліфти в Тернополі

Хто обслуговує ліфти в Тернополі

ліфт

ліфтМайже годину довелося просидіти у ліфті, який застряг, чотирьом тернополянам у понеділок, 25 жовтня. Трафунок близько 18.00 години стався у дев’ятиповерхівці на вулиці Миру, 1. Повідомляє ЗЗ
Перше, що зробили люди, це зателефонували на аварійну, номер якої маркером написаний усередині ліфта. 15 хвилин безперервного намагання дотелефонуватися туди жодних результатів не принесли. Тоді люди подзвонили у довідку міської ради за номером «1580». Та на всяк випадок у службу порятунку «101». І там, і там пообіцяли допомогти якомога швидше. Водночас не переставали застряглі у ліфті набирати номер аварійної служби. Нарешті почули довгоочікуване «Алло». Але надії на швидке визволення одразу зникли. На тому кінці дроту чоловік напідпитку, ледве зрозумів, хто до нього дзвонить, навіщо, а врешті і взагалі поклав слухавку.
Другу спробу дізнатися, коли ж нарешті їх визволять із ліфту, вирішили записати на диктофон. Пропонуємо послухати діалог, який передали «За Збручем» і висновки зробити самостійно.
Найрезультативнішим виявився третій дзвінок у аварійну службу. Чоловік (який, до речі, теж відмовився представитися) повідомив, що знаходиться вже біля будинку. Отож, після понад сорокохвилинного очікування двері ліфта нарешті відчинились. Щоправда свого рятівника тернополяни особисто не побачили. Чоловік кудись одразу зник. Тому з’ясувати, чи саме йому належить записаний голос, не вдалось.
P.S. До речі, як стало відомо «За Збручем» із достовірних джерел, у цьому будинку мешкає заступник міського голови Леонід Бицюра.