Головна Суспільство Картонні коробки, як засіб маркетингу: як зробити упаковку вашого товару?

Картонні коробки, як засіб маркетингу: як зробити упаковку вашого товару?

Упаковка для товарів змінюється під впливом трендів і актуальних рекламних тенденцій. При цьому коробки з картону займають першість, поступово витісняючи інші види пакувального матеріалу. Тому що їх можна віднести до екологічної тари. А захист навколишнього середовища в наші дні – одна з найпопулярніших тем у всьому світі. Свідомі виробники товарів виступають “за” еко-ініціативу, дедалі частіше обираючи для себе упаковку з картону та паперу.

При цьому класичні картонні ящики давно канули в небуття. Оскільки маркетинг вимагає оригінальних і креативних рішень. Без цього неможливо виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу до своєї торгової марки. У “Каміпак” це чудово розуміють, і пропонують цікаві рішення з оформлення упаковки. Більше інформації про це можна знайти, перейшовши за посиланням https://kamipak.com.ua/uk/

Чому важливо приділяти увагу дизайну упаковки?

Успішні бізнесмени добре знають, що в торгівлі навіть дрібниці мають значення. Щоб товари користувалися попитом, вони повинні мати високу якість. Хоча і цього вже недостатньо. У будь-якій сфері, наприклад, кондитерській справі чи б’юті-напрямку, не менше значення має пакувальний матеріал. Нерідко вона стає однією з причин звернення до конкретного магазину та купівлі товарів.

Від якості та зовнішнього вигляду пакування залежатиме перша емоція, яку відчує покупець, що отримав своє онлайн-замовлення.Тому сучасним бізнесменам не варто економити на цій дрібниці. Також не можна нехтувати зовнішнім виглядом коробки, приділяючи увагу лише зручності та практичності.

Конкуренція на ринку споживчої продукції перебуває на піку. Сотні компаній виготовляють схожі між собою товари, через що клієнти все частіше роблять свій вибір, ґрунтуючись на емоціях і особистих відчуттях. У цьому питанні правильна упаковка – потужний рекламний інструмент. Це частина фірмового стилю, носій реклами, метод комунікації та спосіб формування прихильності до торгової марки. 

Для людей важливі товари з історією, а правильний пакувальний матеріал може її розповісти через певні відтінки, візуальні образи, текст. Якщо ви не будете економити на коробках і упаковках, розробивши для них унікальний стиль, то це змусить покупців закохатися у вашу продукцію.

Про необхідність ретельної роботи над оформленням свідчить і те, що вже кілька років “розпакування” вважається досить популярним напрямом у соцмережах, а на деяких “Ютуб-каналах” цьому присвячені цілі блоги. Люди відкривають посилки, розповідають про свої враження від кожної деталі: принта, тексту, вкладиша або листівки. Чим привабливіша зовні і функціональніша коробка, тим вище буде шанс зацікавити ЦА і перетворити її на постійних покупців.
“Каміпак” – це компанія, яка понад 10 років забезпечує український бізнес гофрованими ящиками, картонними коробками та упаковками.Перейшовши за посиланням https://kamipak.com.ua/uk/kartonna-tara/kartonnue-korobki і ознайомившись з умовами, ви точно знатимете, у кого краще замовляти виготовлення пакувальної продукції під ключ.